cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

5ghz gözükmüyor

(Topic created on: 10-20-2021 01:28 PM)
139 Views
Yunusdeniz_
Beginner Level 2
Options
Galaxy J

Merhabalar benim Samsung Galaxy C8 telefonum var ve 2.4ghz modeme bağlanırken 5ghz modeme bağlanmıyor. Sitelere baktığımda cihazın 5ghz interneti desteklediği söyleniyor fakat modemi görmüyor bile. 5ghz modem asıl modem olup 2.4ghz router olmasına rağmen görmüyor ayrıca bunun sebebini çözümünü öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler. (Panoda Galaxy J serisi yazdım çünkü C serisini bulamadım ve teknik olarak da iki serinin benzer olduğunu forumlarda görmüştüm)

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Galaxy C8'de 5Ghz desteği varmı bilmiyorum ama hata raporu gönderin ve ya canlı desteğe yazın.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Modem router ve cihazın ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin.
RecepF
Expert Level 5
Galaxy J
Maalesef cihazınız'da 5Ghz (ac) desteği yoktur o yüzden 5Ghz destekli modeme bağlanamazsınız
Ex990D
Active Level 7
Galaxy J
5ghz çipine sahip değil cihaz o yüzden görmüyor herhangi bir sorun olduğu için değil
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy J

Samsung Galaxy C8 cihazı samsung türkiyeye ait değildir. Ürün yurt dışı çıkışlıdır. İthalatçı firması farklıdır. Güncellemeleri farklı ülkeden almaktadır. Yazılımsal ve donanımsal özelliklerinin bilgisini satın aldığınız bayiiden yada satın aldığınız ülkenin müşteri temsilcisine bağlantı kurararak öğrenebilirsiniz.