cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Vay be eskiler bilen bilir nereden nereye

(Topic created on: 08-19-2022 06:01 PM)
30 Views
nurivet
Active Level 4
Options
Galaxy Gallery

Ekran Alıntısı.PNG

18 Comments
Galaxy Gallery
Sırf o puslu bardak efekti için ultimate kurmuşumdur (aeroglass)
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Evet en çok dayanamadığım nokta buydu SSD ve 6 GB RAM var iken Windows 10 vb yerine Windows 7 kurmuştum 😂 😂 parlak cam efektleri çok güzeldi...
Windows Aero çok güzeldi, aslında, bence Microsoft inadını kırıp eski işletim sistemlerini tema olarak yenilerine getirse eskiye takılıp kalan kullanıcılar bence direkt geçebilirdi, en azından bence zaten eski işletim sistemine ulaşımı imkansızlaştırıyorlar çünkü isoların orijinalini bulamıyoruz Windows 8.1 ve üzeri için var şu anda, temasını, ya da verdiği hissi tekrar yaşamak ama işletim sistemini değiştirmemek isteyen kullanıcılar için bunu yapmaları bence çok güzel olurdu. Microsoft'a biraz vizyon lazım bence.
Destek kesmeyle olmuyor o işler, teşvik etmeleri daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy Gallery
Zamanında çok iyiydi hala da iyidir o açılış sesi ilk çıktığında küçüktüm ve o ortadaki pencere mi denir o kısmı mause ile tam kare yapmaya çalışıyodum
nurivet
Active Level 4
Galaxy Gallery

evet bende uzun bır zamandan sonra nostalji olsun dedım

Galaxy Gallery
98 kullandığımı biliyorum
Galaxy Gallery
Windows 7 stabil ve sağlam bir işletim sistemi bi gün başıma gelen bir olaydan bahsedeyim

Bilgisayarda bi gün NFS Carbon oynuyorum o gün kurulu sistem windows 7 idi sürdüğüm arabanın motor kaputuna baktığımda kaput üzerine düşen yansımalar donarak hareket ediyordu bi gün windows 8 e geçtim aynı oyunu tekrar kurdum kaput üzerine yansıyan efekt artık daha akıcı idi
nurivet
Active Level 4
Galaxy Gallery

kesinlikle

SAMmembers
Active Level 9
Galaxy Gallery
Her bilgisayarı açtığında şu çöp arayüzü görmek çok kötü olmalı. Karanlık modu da yok hep tilt ederdi beni.
Neyse ki Windows 11 var artık Windows 7 ve şimdi de 10'un desteğinin acil bitmesi gerekiyor.
WINDOWS 10'LU HER BİLGİSAYAR ÇÖPTÜR.
Shens
Active Level 5
Galaxy Gallery
En stabil windows sürümü bence 8.1
0 Likes