cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Son paylaşımım.🖐🖐

(Topic created on: 07-19-2021 10:45 PM)
164 Views
Merlin35
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image

Herkese iyi bayramlar dilerim arkadaşlar. Artık girmeyeceğim ve paylaşım yapmayacağım.Varsa bir hatam kalp kırgınlıkları herkesten özür dilerim. Allaha emanet olun...🖐🖐
16 Comments
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
Sinirlendim..😔😔😔
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
Gerek yok edebimle gitmeyi bilenlerdenim.Soyliyeceklerimi de söyledim zaten.
0 Likes
serdarr
Active Level 9
Galaxy Gallery
Gitme boşver bak birazdan bu paylaşımıda yoruma kaparlar 😆
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
Yoruma kapadiklari için gidiyorum zaten. Robot degilim ben Samsunga veri yükler gibi arşiv yükleyemem. insanim ben arkadaşlarım var burada.foto yükle teşekkür kabul et ne bu ile yeni gelen valinin protokol kabulu gibi resmi ve seviyeli davranışlar. Hakaretmi ediyorum samsungumu sucluyorum terbiye sınırını mı asıyorum nedir yani. 50 yorum olsa ne olmasa ne.. kapatsınlar.. Ben gittikten sonra bir önemi yok zaten...
serdarr
Active Level 9
Galaxy Gallery
Ya işte haklısın evet ama onlarda kendince kural koymuşlar ne diyeyim
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
657 yim ben hayatım kurallardan ibaret. 7/24 kural içinde yaşamam. burası okul değil kimse de müdürüm değil. zaten kapanmisiz evlerimize hala pandemi bitmemiş. iki kafa dağıtmaya gündelik dertlerden sıyrılıp paylaşımların altına insanlar ne yazmış beğenmişler mi ne cevap vereyim diye giriyorsun. kötü birsey yapmiyorum.Hayatim birilerinin avuçlarında da cani istedi mi yonlendirmeye çalışıyor gibi.Sıkıldım bu kurallardan kısıtlamalardan. Siz devam edebilirsiniz. Ben yanlış birsey yapmadım.
serdarr
Active Level 9
Galaxy Gallery
Ben bişey demedim ki bana niye kıziyorsunuz 😆 haklısınız diyorum zaten bende🙂
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
Sana niye kızayım yaaa. İçimi döküp gidiyorum. Birazdan zaten banı yerim..
serdarr
Active Level 9
Galaxy Gallery
Bence takma kafana boşver gitme yani
0 Likes