cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'un Güncelleme Politikası

(Topic created on: 12-26-2022 04:58 PM)
441 Views
EFG
Active Level 5
Options
Galaxy Gallery

😃😃

image

19 Comments
Galaxy Gallery
😭😭🤣🤣🤣!
Galaxy Gallery
🤣çok haklısın hocam bi garip Samsung’un güncelleme politikası
EFG
Active Level 5
Galaxy Gallery
😃
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy Gallery
Aşırı derecede model telefon üretmenin sonucu çok fazla model üretiyorlar yani bütün markalar arasında en çok model üreten firma samsung evet bundan güzel kaar ediyorlar ama bu seferde güncellemelerden aksaklık çıkıyor hatta bazen yeni modeller de bile güncellemele geç geliyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Yıllar önceki huaweide her hafta model çıkartırdı.
Xiaomi de her hefta model çıkartıyor
EFG
Active Level 5
Galaxy Gallery
Maalesef
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy Gallery
Yooo bu arada şu an çok fazla cihaz yok eskiden daha fazlaydı . Şu an var olan cihaz sayısına Samsung'un yazılım ekibi (en eski ve en büyük firmalardan yazılım ekibi gerçekten birikimlidir ) çok rahat bir şekilde başa çıkar . Burada sorun Samsung'un kendisi değil onun Türkiye için atadığı görevlilerdir . Bu Samsung TR denen şahıs kafasına göre hareket ediyor ve ne yaptigi hiç belli değil mesela S21 serisi Avrupa'da Aralık yamasını almış iken ( one ui 5 uzerine 2 tane daha güncelleme yani ) daha bize öne ui 5 verilmemişti ( keza Avrupa bir kaç gün içinde Ocak yamasını alır ama bize daha bu sabah kasum yaması verildi - Aralık sonunda olduğumuzu hatırlatırım - ) eğer sizde kendi cihazınızı chekfirm veya başka yerlerde aratır ve ülkeyi Avrupa veya Hindistan gibi diğer ülkeler yaparsaniz çok muhtemelen onların çoktan güncellemeyi aldıklarını ve bekleyen tarafın siz olduğunu görürsünüz .
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy Gallery
Merhaba kardeşim ben gönderiye göre yorum yaptım sen benim yazımı yanlış anlamasın ben orada bu kadar fazla cihaz çıkartıkları için çoğu telefon geride kalıyor yani adam o kadar fazla model çıkartıyor neden eski cihazlara güncelleme desteği versin ki ve kardeşim sen sadece türkiyeye göre yorum yapıyorsun sadece şuanda türkiyede olmayan birsürü samsumg model var bide öyle düşün yani fazlalığını
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy Gallery
Merhabalar, yanlış anladığım için özür dilerim . Ama bence benim bakış açım da çok yanlış değil yani sjsjsjsjsjsjs 😄
0 Likes