cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung ekosistem

(Topic created on: 11-15-2023 08:07 PM)
377 Views
GLXYS23
Expert Level 3
Options
Galaxy Gallery
Samsung Galaxy S23
Samsung galaxy watch 6 (44mm)
Samsung galaxy buds 2 Pro
Samsung wireless charger trio

image

Sizin ekosisteminizde neler var ?

20 Comments
kullanicim
Active Level 4
Galaxy Gallery
Bunlar yerine iphone 13 almayi tercih ederim
0 Likes
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy Gallery
3ünü toplasan yine iphone 13 alamıyorsun zaten 😄 malum Türkiye şartları, elmanın ürünleri gereksiz pahalı bence
kullanicim
Active Level 4
Galaxy Gallery
Elma kalitedir aga elma alirsin 10 yıl samsung 4
0 Likes
YyBbSs
Active Level 7
Galaxy Gallery
Ne alaka? Hala sorunsuz bir şekilde s6 kullananlar var.
DENỊZ
Expert Level 1
Galaxy Gallery

(10 yıl değildir reis tek her cihaz iphone 6 degil apple versin güncelleme.) Reis Samsung niye kullanıyorsun o zaman. Eyw her marka iyidir özellikle üst kalite modelleri. Ama reis iphone 13'e o fiyatı verende ne bileyim kafayı sıyırmıştır. Yanlış bilmiyorsam 60Hz ekrana ha A24 'de falan 90 hz var zaten. Türkiye de iphone alınmaz şahsi fikrimce gereksiz para. Yurtdışında alınır tabi ama turkiye malum vergi bol.

kullanicim
Active Level 4
Galaxy Gallery
Ben iphone 5s aldım 12 sene kullandım whatsap falan desteklemedigi icin artik gittim iphone fiyatlari uçuk s20fe aldım 2022 de ama iphone cok saglam cok iyi dayanıyor ve 12 senede guncelleme verdi apple
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 1
Galaxy Gallery
Dediğim gibi sadece bazı istisna cihazlara verilirdi böyle güncellemeler. 5s 10 yıl aldımı emin değilim . 9 falandı sanırsam. İphone 13 de 15 de bu istisnadan olmayacak. Apple eskiden sadece özel bir markayı pek farkı kalmadı diğer markalardan. Yurt dışına bakarsan görebilirsin eski şanı pek yoktur. Ama dediğim gibi ort. 5 yıl veriyor apple cihazına bağlı muhtemel en fazla 7 yıldır. Google pixel 7 yıl güncelleme garantisi veriyor zaten. Sadece turkiyede yoklar.yinede türkiyede iphone alınmaz o eskidendi.
0serName
Active Level 8
Galaxy Gallery
Hayır. Tercih edilecek cihaz değil
Actixel
Expert Level 1
Galaxy Gallery
Tab S9 Ultra, S Pen Pro, S23 Ultra, Buds 2 Pro1700069171627_1700069171618_0.jpg