cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung, Yeşili Bu Kadar Patlatacak Ne Vardı...

(Topic created on: 05-23-2022 05:55 PM)
53 Views
VadimKM
Expert Level 4
Options
Galaxy Gallery

image

- O an gördüğüm renk tonu ile alakasız bir yeşil.
- Sebebi neydi ki...
10 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Yapay zeka varmiydi dostum telefonda o ara sıra renkleri abartmayı seviyor ben bazen kapatıyorum çekim yaparken
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy Gallery
Kapatınca da çok soluk bir görüntü çıkıyor düzenleme ile uğraşmıyorum pek, normalde yapmazdı böyle güneşli ortamlarda ama hayırlısı bakalım. Teşekkürler. 😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Işığı çok aldığı zaman abartiyida fazla kaçırıyor herzaman yapmıyor o bendede öyle odaklamadan biraz ışığıda kisabilirsin ustanın işine karışılmaz tabi o ayrı sadece fikir birliği herzaman gelismemize yardım ederi 😊
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy Gallery
Estağfurullah, bilgi paylaştıkça çoğalır. Sadece ilk kez böyle bir durumla karşılaştım, paylaşıyım bari dedim. 😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
İyi yaptın üstadım arada bir banada oluyor o sorun aslında bazende ise yarayabiliyor duruma göre değişiyor herzaman bilgi paylaşımına açığım bende teşekkür ettim tekrardan böyle konulardan çekinirim çünkü bildiğim bir söz vardır ustanın işine karışılmaz hayırlı akşamlar olsun 😊🤗
Galaxy Gallery
Telefon veya sürüme göre değişebilir. Ben benim çektiklerimi doğal buluyorum.
0 Likes
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy Gallery
Herkesin kendi fikri.
kojiro55
Active Level 6
Galaxy Gallery
Pro modunda bu gibi patlamaların önüne manuel olarak geçebilirsin 😊
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy Gallery
Çektiğim fotoğrafların yarısı pro modda çekildi zaten. Sadece daha önce kamera bu kadar abartmamıştı. Yoksa sürekli yaşadığım bir problem değil. 😊