cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG A54 A73 S23 ULTRA ÖN KAMERA TESTİ

(Topic created on: 4 weeks ago)
210 Views
Rockersahin
Active Level 8
Options
Galaxy Gallery

image

image

image

Beğen Beğenebilirsen Hangisini Daha Çok Beğendiniz 🤘🙏
18 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Hocam Tekrar çekmenizde Manidar Olmuş. 😄
Öncekinden de dedigim Gibi Güzel bir karşılaştırma İçin Açık havada Çekmek gerek ama Bu Ortamda S23 Ultra daha Başarılı
A54 ile a73 Arasında Bir F-a-r-k göremedim.
A73 cildinizi daha açık A54 Daha Koyu çıkarmış sadece.

Bu arada sizden Video Beklerdim Şimdi kanala Girdim ama Bulamadım. 😊
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy Gallery
Nerede Paylaşayım Videoyu Söyle Oraya Paylaşayım Direk Hiç Bekletmeden Emek Vermeyi Seviyorum Ben Böyle Şeyleri Keyifte Alıyorum Uğraşmak Hoşuma Gidiyor Hiç BirŞey Yolunda Gitmezken Elektronik Malzemelerime Takarım Kafayı 🙏😂🤘
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Gallery
🤣 🤣 Ya Hocam Valla Alemsiniz.
Yok Sizin Kanalda Acaba Karşılaştırma Varmıdır diye girmiştim Yokmuş ondan Dedim isterseniz Sosyal Medayda da Paylaşabilirsiniz yada Şöyle kısa bir video da Hazırlayabilirsiniz. 😊
Rockersahin
Active Level 8
Galaxy Gallery
Yapacağım Karşılaştırma 3 Video Çok Güzel Olacak Hadi Bakalım 😂🤘
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Aynen kardeşim. 😊
0 Likes
onurtuna
Active Level 6
Galaxy Gallery
Deniz hocam merak ettim doğrusu kamera olayın da A73 A54 tercih ederdiniz ikisi arasın da kalsaydınız ?
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Valla Onur kardeşim zor soru. 😊
Şimdi, A54 IMX766 Kullanıyor A73 için Kesin bir Bilgi göremedim sadece IsoCell yazmakta.

Şahsen A54 Derim, Malum Güncel olarak onu kullanıyorum ama Öyle büyük farklarının bulunduğunu düşünmüyorum aralarında.

Ben A54 aldığım zaman A73 neredeyse 17 18Bin TL idi O fiyata S21Fe S22 alınabiliyordu.

Eğer fiyatı düşük ve mantıklı olsaydı Aralarında bir karşılaştırma Yapardım Elbet biri daha iyi gelecektir bana.

Birde siyah rengi vardı sadece Beyaz alacaktım siyah nasip oldu tam alacağım zaman Stok bitti A54'de 😄

Belki fiyatı uygun olsa O saniye A73 alırdım beyaz renginden, Toplam 4 Cihazı siyah Kullandık Bıkkınlık geldi artık Biraz değişiklik gerek. 😊
onurtuna
Active Level 6
Galaxy Gallery
Teşekkürler hocam
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim hocam Ne demek. 😊
Ak sakalından da Bilgi almak isteriz.😄