cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 Ultra- Titanyum Magsafe özellikli Çerçevesiz Kılıf

(Topic created on: 04-20-2024 02:20 PM)
330 Views
ERROR__
Expert Level 1
Options
Galaxy Gallery
Süper ürün. 

Telefonu kalınlastirmiyor. , titanyum hissini engellemiyor. 
image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

11 Comments
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy Gallery
Gayet şık ama sert darbelerde cihazı koruyamaz zengin işi kısacası,hayırlı olsun 😂

Bu arada bende s24 ultra kullanıyorum ama titanyum hissi derken? Dokunduğun yerde leke bırakıyor dahada :)
ERROR__
Expert Level 1
Galaxy Gallery
merak etme , shockproof ve drop-resistant bir kılıf. şık olduğunu herkes amazonda yorumlarda yazmış. titanyum hissiyatını telefona dokunur dokunmaz parietal lop hasarı olmayan herkes anlayabilir. dokunduğun yerde leke bırakıyorsa elini yıkamanı tavsiye ediyorum sana. bende çok şükür öyle birşey olmadı şu ana kadar. 🚿 💧🧴🫧🤲1713613145595.jpg
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy Gallery
Zaten bende gayet şık kılıf dedim merak etme şık olduğunu yorumlara yazmışlar demen ilginç bu arada El yıkama tavsiyeni dikkate alacağım dostum bu güne kadar aklıma hiç gelmemiş nedense bu arada aliexpress te amazonun 3te biri fiyatına bu kılıflar oraya da bakmanı tavsiye ederim.
0 Likes
ERROR__
Expert Level 1
Galaxy Gallery
aliexpress'e güvenemem. amazon iyidir.biraz daha pahallı olsun kafamız rahat olsun, bosver. ama yine de sagol.
0 Likes
BERKO79
Active Level 6
Galaxy Gallery
Değişikmiş güle güle kullanın biz spigenden devam😎
ERROR__
Expert Level 1
Galaxy Gallery
Sağolasin kardeşim. spigen'in de çok kaliteli kiliflari var. 😊🙏🙏
BERKO79
Active Level 6
Galaxy Gallery
Aynen leke olayı beni de sıkıyor 🤔
0 Likes
Galaxy Gallery
S23 u içinde önerecek kılıf var mı bendeki zırhlı biraz ağır ekranı iyi koruyan var mi kılıf olaraj
0 Likes
ERROR__
Expert Level 1
Galaxy Gallery
amazonda s23 ultra icin kenarları acik olsun diyorsan şu tarz kiliflar gordum. ilk resimdeki çok pahalli ama onu bosver , diger ikisi gorece ucuz1713617852808.jpg1713617852831.jpg1713617852859.jpg
0 Likes