cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23Fe,s23 ultra,ıphone 15 pro max 4:3 ayarı,normal kamera 1x ayarı

(Topic created on: 10-18-2023 03:26 PM)
321 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery

image

image

image

image

image

image

11 Comments
Galaxy Gallery
Iphone 15 pro max biraz s23 ultrayı ezmiş sanki.
Galaxy Gallery
Hayır ezemez S23 serisi daha güçlü biraz daha gelişmiş kamera kullanıyor 😏
Galaxy Gallery
Ama bu fotograf cekimlerinde normal kamerada,zoomsuz,1x ayarında ve 4:3 agarında kullandım.Iphone çekilen fotografı s23 ultradaki boyut kadar yakınlaştırınca s23 ultrayı eziyor hatta ıphone'da yazılar net okunurken,s23 ultra da okunmuyor.Iphone 25 zoom koymuş bi o şaşırttı beni.
0 Likes
gktg261
Active Level 6
Galaxy Gallery
Sadece zoom farki var 200 100x zoomu herkez ne yapiyor anlamadim 7/24 ay fotografimi cekiyor sanki iphone daha doğal fotograf cekiyor samsung kullaniyorum 14promaxte kullandim zamaninda
Klaze-
Active Level 5
Galaxy Gallery
Iphone 15 serisi ile 12 değil artık normal fotolar 24mp olarak sunuluyor yani kısava burada 24mp vs 12 mp karşılaştırması oluyor ve adil değil samsungu 50mp felan çekse ki 200mp gibi harika bir özellikte var ıphone yanına yaklaşamaz
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Iphone 15 pro ve s23 ultra testlerinim sonucunda s23 ultra netlemede çok daha başarılı renk kontras hemen hemen aynı Apple doğallık daha fazla Samsung canlılık daha fazla detay konusunda kesinlikle daha başarılı s23 ultra burda kesinlikle fanatiklik falan yok

S24 ultra şu 100x zoom daha net bir fotoğraf çekmeyi basara birise mükemmel olucak Apple biraz insanlara 50x zoom sun 80,000 ₺ veriyorlar 😂
Galaxy Gallery
Pro veya diğer özel ayarlarda s23 ultra ağır basar ama normal kamera için ıphone benim test etmemde daha fazla netlik verdi.Belki ayar yapsaydım değişebilirdi sonuç.
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Samsung cihazı ben her zamn diyorum. Kamera asıl pro mod. Kullanacaksın fakr muhteşem belli oluyor
Galaxy Gallery
Aynen öyle ama kimse hazı ayar varken ugrasmak istemiyor,bende🤗.
0 Likes