cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Ultra Çekim Kalitesi

(Topic created on: 07-29-2022 10:53 PM)
259 Views
TheSaTaN
Active Level 8
Options
Galaxy Gallery

Saat 22:52 

Bulunduğum ortam ışıklandırmasız ciddi anlamda karanlık bir ortam. "GECE" çekim performansı ortada, Samsung cidden bu defa başarmış bazı şeyleri

image

11 Comments
ykp-A32
Active Level 6
Galaxy Gallery
Daha 40 fırın ekmek yemesi lazım emme
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy Gallery
Iphone 13 pro ile s22 ultra kamera karsilastirmalarini izleyin. Şuanda 2. Kalite markalar harici dev markalar arasında en iyi kamera samsungda.
ykp-A32
Active Level 6
Galaxy Gallery
Bu forumda sürekli şikayet eksik olmuyor her modelde. Ne zaman 40 fırın yer bu forum bom boş olur
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy Gallery
Şikayetlerin 100de98i samsungun amiral gemisi olmayan ara segment modellerini kullanan kişiler. Samsung a , z ,y ,z ,j bu modellerin ulkemizde 5000 tl olmaso bir anlam ifade etmiyor bu senin ulkenin ekonomisiyle ilgili yurtdisinda millet bu telefonlari sadece 2 gun calisarak satin alabiliyorlar o denli ucuz ve basit modeller. Islemcileri dusuk seviyede kalkip 10 kuruşluk telefonu iphone un ana serileriyle kiyasliyorlar ve telefonum 1 sene sonra yavaşladı diye ağlıyorlar :d
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Gerçekten çok haklısınız bence 🙂
salihz
Active Level 10
Galaxy Gallery
Ben çok beğenemedim birazda sanki siz çekememiş olabilirsiniz. Gece modunda mı çektiniz?
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy Gallery
Sağdaki binanın kaplaması çakıl taşlı kumlanma değil. Tüm binanın renkleri farklı soldaki sarı gri mesela 😁
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy Gallery
Resme tıklayıp cok hafif sağdaki binaya zoomlayın çakıl taşları belli olacak
salihz
Active Level 10
Galaxy Gallery
Anladım zaten o yüzden düzenledim yorumu
0 Likes