cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 'den S23 'e bugün geçtim.

(Topic created on: 02-05-2023 01:49 PM)
1176 Views
ERROR__
Expert Level 3
Options
Galaxy Gallery
Yanında buds2 kulaklık ve 25 watt şarj cihazı da hediye. S21 'i 12 bine saydılar. 

S23 Green 256 gb

image

image

image

image

62 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun.
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Sağolasın kardeşim. Teşekkürler.
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun hocam ziiyaa Türkiye fiyatları uçmaktadır her zaman ki gibi yurt dışından alsak biz kar ederiz ama Amerika'da çok ucuza alırlar Samsung S23 cü kazasız belasız kullanın cihazınızı:))
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Sağolasın kardeşim. Evet Türkiye fiyatları çok pahallı ne yazık ki. Abd'de 799 dolar. Türkiye'de 26 bin. Çok fârk var. Âmin inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur. Gidip Bi kılıf almam lazım.
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Gallery
Bende redmi alcam 10S not güzel telefon hem Samsung hem Xiaomi kullancam iş telefonu olduğu için Samsungu kullancam diğerini ise ayrı hocam ciden 26 bin TL ye telefonmu olur A51 ise 3 bindi şimdi 8 binleri buldu ABD dekiler çok şanslı telefon çok güzel amiral gemisi olarak S22 den iyi diyebilirim. 😇
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Gallery
Bu arada 32 bin lira S23 medimakta çok zam getiriyorlar
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Ben de zamlanmadan alayim dedim. 12 bin degisim de iyi fiyat. Yaninda buds 2 , 25 watt da hediye olunca alayim dedim.
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy Gallery
İyi yapmışsınız hocam hediye etmeleri güzel bir şey ilk önce yazılımını ve kurulumunu tamamlayın telefonun kendisi yeni özelliklere kavuşması için iyi ve sağlıkcakla kalın :)) şimdi varken fırsat kacirmamanız çok iyi
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Çok teşekkür kardeşim. Var olasın.