cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 'den S23 'e bugün geçtim.

(Topic created on: 02-05-2023 03:18 PM)
81 Views
ERROR__
Expert Level 3
Options
Galaxy Gallery
Yanında buds2 kulaklık ve 25 watt şarj cihazı da hediye. S21 'i 12 bine saydılar. 

S23 Green 256 gb

image

image

image

image

62 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Niye daha güzel fırsatlar varken geçmesin hem bize cevap vermeye korkuyor musun çözemedim 🥸
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
S21'in arka kapağının plâstik olması hiç hoşuma gitmiyordu. Gece cekimleri özellikle gece ön kamera performansı kötüydü. 8k 24 fps de kasma cok oluyordu. 1250 nit parlaklik güneş altında az geliyordu. Islemcisi en ufak indirme isleminde , goruntulu konusmada cok isiniyordu. 1 hafta once telefonu buzdolabin icine koydum. Hicbir uygulamayi acmama izin vermiyordu sıcaklık uyarisindan. Sarji cok cabuk bitiyordu. Su an islemci cok hizli . 120 mp "lik bir uygulama indirdim. 6-7 sn de indirdi.
Galaxy Gallery
Ya yine mi sen ağlamayı kes artık
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun değişimi nerede yaptınız
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Sağolasın kardeşim. İzmir forum bornova avm, samsung mağazası. Dün buds 2 , şarj cihazı kampanyası varmış. Bugüne uzatmışlar diye söylediler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun, güle güle kullanın 💙
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Sağolasın kardeşim. Teşekkür ettim.
Galaxy Gallery
Hayırlı olsun güle güle kullanın:) zarchiver kullanmayı biliyorsanız media klasöründen bu senenin over the horizon zil sesini quick share linki ile dmden atabilir misiniz?
ERROR__
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Sağolasın kardeşim. Zarchiver hic kullanmadim ama eve gidince bi bakayim. Sana dm'ten atarim.
Galaxy Gallery
İsterseniz nasıl olduğunu video ile gösterebilirim, tekrardan hayırlı olsun:)