cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Ultra

(Topic created on: 09-28-2022 09:25 AM)
Selanikli
Active Level 9
Options
Galaxy Gallery

image

image

image

9 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ooo tablo gibi fotoğraflar dostum eline sağlık Günaydın 🤗
Selanikli
Active Level 9
Galaxy Gallery
Sağol dostum 😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Herzaman dostum 😊
ERRORR
Active Level 9
Galaxy Gallery
İstanbul'u özledim.
Galaxy Gallery
Ustam tlfondan memnunmusun ebat olarak cokmu büyük bende s20fe ve s21 var ikisini verip s21 ultra düşünüyorum
Selanikli
Active Level 9
Galaxy Gallery
Daha alalı 1 hafta olmadı. Şimdilik memnunum. Evet bir tık büyük ancak cebe sığıyor ama esas sorunu ağır bir telefon. Yani telefondan beklentiniz önemli burda. Mesela ben cihazın aklınıza gelecek her özelliğini kullanırım o yüzden güçlü bir cihaza ihtiyaç duyuyorum. Ve kamera da benim için çok önemliydi o yüzden bu cihazı seçtim
zedphone
Active Level 6
Galaxy Gallery
Ben mi iyi göremiyorım, sanki bulanık gibi fotolar. Çekiminizden mi kaynaklanıyor. Kamera iyi çünkü bildiğim
Selanikli
Active Level 9
Galaxy Gallery
Uygulama çözünürlüğü düşürüyor. Gerçekte çok daha net fotolar.
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy Gallery
Doğrudur eyvallah da ben de bu olaya sinir oluyorum artık. Abi ben bu ultra süper uçan kaçan makineyi aldıysam, en ince detayına kadar zaten piyasadaki diğer iyi kameralı telefonlar arasından **bleep** görerek bu cihazı aldıysam onunla çekeceğim fotoları da illa ki bir platformda paylaşacağım yani. Bu optimizasyon olayını artık çözmeleri lazım. Instagrama story atıyorsun içine ediyor. Fotoğraf koyuyorsun buraya bozuyor. Abi bozma ya. Hallet artık her sene insanlardan hayvan gibi para alıyorsun yeni model diye diye. Resmen insanla dalga geçiyorlar