cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE

(Topic created on: 05-17-2022 09:23 PM)
44 Views
YağmurS20FE
Active Level 8
Options
Galaxy Gallery
54 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim dostum 🤗
Galaxy Gallery
Yazdıklarına katılmamak mümkün değil Tolga kusura bakmayın ama Tolga doğruları yazdı.
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Çok teşekkür ederim dostum 🤗😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Buyrun içinizde kalmasın hanfrndi saygı çerçevesinde her türlü yoruma açığım ki ben size saygısızlık yapmadım kendiniz bahsettiniz resmimi paylaştım linç ettiler diye bende size resim paylaşmanın kurallar çerçevesinde yasak olmadığını tekrar belirtmek istedim oz çekimine karşıyım diyorsunuz ben resmimi attım sildim diyorsunuz siz bence kendinizle bir çelişki içindesiniz ayrıca ben kimseyi savunmuyorum avukatı değilim sadece yağmur kardeşimi tebrik taktir ediyorum yilmiyor pes etmiyor olumsuz yorumlara kulak asmiyor
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Tamam dostum uzatmaya gerek yok bence hatırladığım kadarıyla sanırım arkadaşımız dediğim gibi yakın plan selfie atmıştı o da kendine göre haklı
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Arkadaş sizin empati yapmanızı kastetti Şimdi buranın temel amacı ; " kendi fotoğraf makinenizle çektiğiniz fotoğrafları paylaşmak" bu'rada selfi olmaz diye bi kural yok Yeterki haddi aşmayıp arka arkaya sırf kendinizi ön plana çıkarmak için paylaşımlar yapmayın
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Sen anladın beni dostum fazla söze gerek yok acil sponsor bulmam lazım acil 😂😂😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Evet anladım 😉😄
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Galerisini incelerseniz sürekli selfie atmadığını görebilirsiniz Eskiden öyleydi ama artık değil
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
O sizin düşünceniz sizin fikriniz hanfendi