cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 FE Kamera Editim Nasıl ?

(Topic created on: 03-27-2022 09:06 AM)
81 Views
kkoguzkk
Active Level 5
Options
Galaxy Gallery

Aşağıda paylaştığım resmi S21 FE ile çektim. Önce orijinalini sonra Galeri'den editlediğim halini paylaşıyorum.

Sizce güzel olmuş mu ? Teşekkürler ☺️☺️

Orijinal 
image

Benim editlediğim.
image

10 Comments
Galaxy Gallery
Telefonun kendisiyle mi düzenledin yoksa 3. parti uygulama mı kullandın
0 Likes
kkoguzkk
Active Level 5
Galaxy Gallery
Herhangi bir 3. Parti uygulama kullanmadım, cihazın kendisiyle yaptım.
0 Likes
Galaxy Gallery
Hmm galeride efekt indirme varmış teşekkürler 🙂
ufkfrtn
Active Level 1
Galaxy Gallery
Telefonun pil ömrü nasıl? Kötü yorumlar okuyorum siz ne düşünüyorsunuz?
0 Likes
kkoguzkk
Active Level 5
Galaxy Gallery
8.5 Saat boyunca Mobil veri ve Konum sürekli açıktı ve 120 hz ekran da açıktı. Eve gelince Wi-Fi'a geçtim ve o şekilde kullandım. 5.5 saat açık ekran almışım bu gayet iyi bir değer. Eğer WiFi ile kullanırsanız, 7.5 saati çok rahat alabiliyorum.

Lakin dışarı çıkıp, konum ve mobil veriyi açarsanız 5 saat alırsınız en kötü.

Bence pil durumu gayet iyi. Screenshot_20220327-035428_Device care.jpg
0 Likes
kkoguzkk
Active Level 5
Galaxy Gallery
Bakın burada 7 saat 16 dakika almışım. Günün yarısı boyunca Mobil ve + Konum açıktı. Eve geçince konumu ve mobil veriyi ihtiyacım olmadığı için kapattım ve Wi-Fi'a geçtim. Ve aldığım ekran süresi ortada, üstelik telefonu şarjdan alalı tam 1 gün 2 saat olmuş. Yani 26 saat 15 dakikadır telefon hiç şarj olmamış.

Telefonda şu bir gerçektir, Mobil veri şarjı gerçekten sömürüyor, mobil veride 5 saat açık ekran süresi alırsınız, lakin Wi-Fi da 7-8 saat hatta full gün wifi yaparsanız, 9 saati zorlayabilirsiniz.

Sonuç olarak ben memnun muyum ? Evet memnunum ve tavsiye ederim. Screenshot_20220325-032024_Device care.jpg
lyloo
Active Level 3
Galaxy Gallery
Bence gayet yaratıcı olmuş beğendim :)
kkoguzkk
Active Level 5
Galaxy Gallery
Teşekkür ederim ♡
Can2189
Active Level 6
Galaxy Gallery
Burada paylasilacaksa boyle resimler paylasilsa keske. Gayet güzel fotoğraflar 🤙 🤙 Sırf Millet yedigi makarnayi kedisini kuşunu yada sacma sapan isyankar bunalim sozler paylasiyor diye kapattim galeriyi.