cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 Plus VS 13 Pro Max Gece Modu

(Topic created on: 01-02-2022 10:37 PM)
566 Views
MuzoS23
Expert Level 2
Options
Galaxy Gallery
13 Pro Max daha iyi gibi ama arada 2 yıl **bleep** olmasına rağmen fazla **bleep** yok 
image

S20 Plus

image
13 Pro Max

Ex990D
Active Level 7
Galaxy Gallery
Ne alaka hocam biz burda kıyas yaptık sadece
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy Gallery
iPhone fiyatlarından haberiniz yok sanırım? 😂😂😂😂😂😂😂😂
Ex990D
Active Level 7
Galaxy Gallery
Var da neyin boşunu yapıyosun anlamadım altı üstü kamera kıyaslaması yapmış yorumladık orda fiyat farkı falan da yazmıyor ha en iyi piyasa takibi yapan sizseniz başka yerde yapın burası yeri değil
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Abi bi yorum yaptım gülerek ne kadar ciddiye aldın bide boş yapıyorsun diyorsun boş yapan sensin daha hıtabım dan ne dediğimi anlamamışsın bi sakin ol babanızın şirketi değil bizim iyi yada kötü dememiz hiçbir şey değiştirmiyor ona bakarsan bende altı üstü fiyatları yüksek dedim yani abartmayın birsey yok sakin ol arkadaşım burası bir forum ya sizin kişisel psikolojik durumlarınızdan dolayı duygularınızı başka insanlara yıkacağınız bir yer değil burası okuldan geldim sınavdan çıktım bi rahat bırakın sakin yorum yapın moral bozmaya yada insanları sinir etmeye hiçbirimizin hakkı yok ne benim ne senin
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy Gallery
Bi zahmet 13 daha iyi olsun 2 yıl var arada ve çöp dediğiniz cihaza profilimden bakabilirsiniz 😊
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy Gallery
1- Muhtemelen arka kameranızın camı kirli her iki cihazda da.
2- Gereken ayarlamaları düzgün yapmamış ve hiç iyi çekememişsiniz orta-alt segment cihazlar ile çekilen gece resimleri gibi olmuş bu telefonlar böyle çekmiyor normalde.
Lütfen bir dahakinde düzgünce odaklayıp gereken ayarlamaları yapıp karşılaştırın.
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy Gallery
Fazla ayarlama yapmadım zaten çünkü iphone ayarlarını bilmiyorum direk çektim fotoğrafları , evet lenslerde kirli olabilir çünkü temizlememistim ve birde çok karanlık çektiğim yer hiç ışık yok uzak yerler haric
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Her iki lenste kirli ,sonuç hayli ikisindede kötü çıkmış bu cihazlar doğru ortamda otomatik veya gece modunda çekilirse sonuç çok iyi olucaktır
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Kardeşim keşke lensi temizleyip çekseydin, doğru sonuç çıkardı 😊
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy Gallery
Herkes diyo da unutmuşum ya 😅
0 Likes