cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hayırlı Akşamlar 🫒

(Topic created on: 05-07-2022 06:13 PM)
352 Views
18 Comments
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Hayırlı akşamlar kardeşim 🙏🏻🌹😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Hayırlı akşamlar, ve birşey soracağım...
Bu erik ağacı fotoğrafını çekebilmek için 2 gün uğraşmışımdır belki de sonunda çekebildim bunu fakat diğerleri 3 beğeniyken ben 0 beğeni felanım. O kadar mı kötü çekiyorum?,söyler misin lütfen.. Aşırı derecede moralimi bozuyor insanlar bir fotoğraf için 2 gün uğraşıyoruz fakat sonuç 0 1 2 küsür beğeni...
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Kötü çekme ile alakası olduğunu pek düşünmüyorum. Bence çekilen şey dikkate değer birşey mi ya da şöyle söyleyeyim doğrudan dikkatini çekiyor mu insanların herhalde buna göre beğeni veriliyor...üzülme ben en az 10 siteden haberlere bakarak forumdakilere faydalı olabileceğini düşündüğüm konuları paylaşıyorum ama bakıyorum ki en fazla 10 bilemedin 15 beğeni alıyor. Görüntülenme sayısı ile de beğenme sayısı arasında doğru orantı bile olmuyor bazen. Artık çok düşünmüyorum bu konuları sen de çok düşünme moralini bozma gerek yok kardeşim Paylaş gitsin...😊🙏🏻🌹👍🏻
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Yani kısaca forumda emeğe saygı diye birşey yok ki.... 😐
İşte düşünmeden olmuyor artık gerçekten patlama noktasına geldim uzun zamandır böyle. Diğerleri kamersyı yanaştırıp çekiyorlar ve en fazla 20 beğeni alıyorlsr ama ben büyük bir çaba sarf ediyorum bu fotoğrafları çekmek için ama sadece 1 - 2 beğeni. Gerçekten bu insanları anlamıyorum... 😔
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ya birşey söylemek istiyorum...

İnsanlar diğer insanların emeklerinin karşılığını gerçekten vermiyorlar. Bu erik ağacı fotoğrafını çekebilmek için 2 gün uğraşmışımdır belki de. Sonunda çekebildim uğraş ve emek sonucunda. Gerçekten sizleri anlayamıyorum. Fotoğraf o kadar mı kötü? Diğerleri kamerayı yanaştırıyorlar çekiyorlar ve pek emek harcamadan 4 - 5 beğeni alıyorlar. Fakat ben anca 0 - 1 beğeni. Neden böyle yapıyorsunuz, o kadar mı kötü çekmişim? Söyleyin hatamı, düzleltebilirim. 8 megapixel arka kamera ve baya çaba sonucunda çektim bu fotoğrafı... Bari bir beğeniyi hor görmeyin...
Desteğiniz sadece gönderiye bakıp gitmek mı? Gerçekten çok teşekkür ederim...
Moralim gerçekten çok bozuldu.
Başka söyleyecek söz bulamıyorum... 😐
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ben senin resimlerini çok beğeniyorum doğru acıyı ışıkla oynamayı biliyorsun daha iyi olacağını biliyorum inanıyorum beğeniye gelince orası doğru emeğe saygı yok ne yazıkki
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Teşekkürler
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Sevgili bakırçar moderatör, gönderiyi beğendiğiniz için teşekkür ederim.