cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

HÜZÜN GEMİLERİ YOLCULUĞA ÇIKTIĞINDA ZİHNİN OKYONUSU GİRDABA DÖNÜYOR 🌪🌀🌊

(Topic created on: 06-13-2022 03:37 PM)
840 Views
A715FRAMAZANERDEMA73
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery
20 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Harika görünüyor foto kardeşim tebrik ederim sözler ayrı bir etkili tabi 😊🤗
Galaxy Gallery
Teşekkür ederim kardeşim kitap okumanın yararları diyelim yazıyoruz birseyler 😊😉
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bende çok severim kitap okumayı lakin hayata daha çok atılmaya daha çok çalışmaya ittiler bizi yinede fırsat bulursam okurum rica ederim kardeşim yüreğine eline saglik😊🤗🌹
Galaxy Gallery
Gündüzler atılgan geceler kitapların dünyasında 😊😅
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Maşallah maşallah bizde geceleri atılgan gündüzleri mesai oluyo kurtlar havanın kararmasın beklermis avına saldırmak için o misal diyelim tabi işin şakası güzel vakit gecirmenin bir yolunda kitap tabiki 🤗 😊
Galaxy Gallery
Kardeşim doğru dedin ya bu devirde az uyuyacaksın ya ben 4 saat uyku uyuyarak hayata daha iyi yaşamaya çalışıyorum
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Çabuk yipranirsin yine nerden baksan 8 saat uyuyorum o yetiyor bana sende uyku saatini biraz daha uzatmalasin herseyden önce senin sağlığın kardeşim 🤗😊
Galaxy Gallery
Öyle dediğin doğru kardeşim de napalm az uyu çok çalış ki çok bilgili ol ki ilerde rahat edesin benim düşüncem bu
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Sende haklısın kardeşim buna zorluyorlar bizi zaten sosyallik 0 varsa yoksa çalış neyse bu konu uzar gider sen yinede herseyden önce sağlığını düşün olurmu hersey kazanılır ama sağlığını kaybedersen kolay kolay kazanamayabilirsin Allah korusun