cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google "Random" Atmış Sanki 😄

(Topic created on: 01-26-2023 04:58 PM)
99 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery
Google'ı anlamak bazen gerçekten zor olabiliyor. Benim gibi Google ürünleriyle çok yakın olunca "Dokümanlar" gibi bazı uygulamalarının yeniliklerini takip etmek gerekiyor. Bir gün Dokümanlar'ın veya başka bir uygulamanın resmi değişir aradığın uygulamayı bulamazsın boşuna zaman kaynedersin. Bu gönderi de onun gibi bir şey. Bu gönderi bir resimle uygulamanın adını bağdaştıramamdan dolayı sizlere danışmak için açıldı.

image

Mesela örnek olarak bu uygulama adına da uygun olarak bulut şeklinde.

image

Normal olarak bu da galeriyi andırıyor.

image

Bir de buna bakın. Yani… diğerleri kadar iyi olmasa da idare eder. En azından o Sanat & Kültür müzede bulunabiliyor. Oradan bağdaştırılır. Bir de bu uygulamanın yeni resmine bakın.

image

😑 Pardon da bu ne? O müzeden ne kaldı? Bu nasıl bir değişim? Bir de Renk Paleti uygulansa tanınamayacak hâle gelir. Acaba sanatın soyutluğunu mu yansıtmak istemişler?

Bağdaştırabildiğim tek şey "&". Dikkatli bakarsanız "&" işaretine benziyor. Resimdeki Sanat & Kültür yazısına bakın. Ne kadar da benziyor, değil mi? Diyelim ki öyle, neden "&"?

Siz ne düşünüyorsunuz? Yeni resmi beğendiniz mi? Size neyi çağrıştırıyor?
9 Comments
Emn10
Active Level 6
Galaxy Gallery
Hocam neden bu kadar taktın ki alt üstü bir uygulama simgesi 😀
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ekteki kadar sayfa var telefonumda uygulama tamda o sayfaların ortalarında yüzüme tokat gibi çarpıyor rahatsız oluyorum. Şu an uygulamayı sildim ne yapsam diye düşünüyorum. 😃 Ha birde işsizlik. 😅SmartSelect_20230126_172429_One UI Home_1000001731_1674743069.jpg
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Yeni simgede "Google" ın "G" sini ve "Cultur" ün "C" sini bulabildim. Bir de mavi yan çizgi "A" yı andırıyor. Onun dışında birşey bulamadım.
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bence "&" işaretinden çok daha mantıklı.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Belirttiğiniz işaret de simgede var ama, sizinki de mantıklı yani 😊
fatihtugrul
Active Level 2
Galaxy Gallery
😁😁😁
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Birazda galatasaray amblemini andırıyor🤣