cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Geliştirilmiş Nightograpy İle Gece Çekimi S23 Ultra

(Topic created on: 02-15-2023 06:54 PM)
573 Views
Cansgalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image

S23 Ultra İle çekildi

Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim s23 ultranim s22 ultraya göre tek farkedilor yani fotoğrafın geneline yaydığı bir tık aydınlatma bukadar yani ufak tefek yazılımsal işler ama çok başarılı güle güle kullan inşallah hayırlı geceler
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Aslında öyle düşünmüyorum s22 ultra ve s23 ultrayi da kullanmış biri olarak kamerada aşırı **bleep** var yabancı youtuber kanallarını izleyerek bu farki görebilirsiniz ben kamerada bu kadar **bleep** beklemiyordum özellikle detayda 200mp çok başarılı + periskop kamera geceleri çok daha iyi çekiyor ve 0 ışıkta s23 ultra sanki odada ışık varmış gibi fotoğraflar çekebilmekte ki bunlar daha birkaçı s23 ultra zaten görürseniz barız bir şekilde lenslerinin büyüdüğünü göreceksiniz yani s22 ultraya nazaran çok daha iyi gece performansı ve çok daha iyi detay yakalayabilecegini görünce tahmin edeceksinizdir.
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ben her iki modelide kendim test ettim gerçekten ona dayanarak bu kanıya vardım benim kendi düşüncemdir sizinde düşünsenize saygı duyuyorum gerçekten çok güzel bir cihaz güle güle kullanın hayırlı geceler 😊
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Anladım peki hiç 200 mp ile gece modunu denediniz mi? Çünkü deneyip bu yorumlar biraz tuhafıma gitti açıkçası ama tabiki sizin zevkiniz sizin görüşünüz saygı duymak gerek :)
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
0 ışık ortamında denedim evet iki cihazida denedim aradaki tek farrk bir tık aydınlatma yazılımsal s23 ultranin ekranı biraz daha parlak s22 ultraya göre s22ultrada çektiğiniz bir resmi egerki s23 ultraya atıp bakarsanız arada öyle aman aman farklar olmadığını kendiniz göreceksiniz he bu demek degilki daha taze bir cihaz yazılım guncellemeleriyle camera başka bir noktaya taşınacaktir ona supe yok tekrardan güle güle kullanın hwrsey gönlünüzce olsun iyi geceler
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Doğrudur sizin gözlemleriniz bu şekildedir tabiki yazilimla çok daha iyi yere gelecektir yeni cihaz olduğundan ama teknik değerlere bakılınca s22 ile s23 ultranin ekran parlaklığı 1750 nit aynı diye biliyorum ben...
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Yok yok biraz daha parlak geldi daha doygun renkleri var cok daha canli ekranını çok beğendim s23 ultranin tabiki yazılımsal daha iyi noktalara gelecektir telefon
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Kesinlikle.
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Ki eklemeden geçemeyeceğim s23 ultra gece modunda 200 mp desteği de verebilmektedir s22 ultrada 108 mp di bu ama detay farkı o kadar çok var ki s23 ultra eğer alırsanız diyeceğini en önemli şey bu telefon gece fotoğrafçılığı kamerası olduğunu detaylardan bariz göreceksiniz.
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Harika cihaz gece müthiş, Nereden almıştınız cihazı ustam.