cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Geliştirilmiş Nightograpy İle Gece Çekimi S23 Ultra

(Topic created on: 02-15-2023 06:54 PM)
567 Views
Cansgalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image

S23 Ultra İle çekildi

cihazsorma
Active Level 7
Galaxy Gallery
Tamam en iphone ci sensin
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy Gallery
👏 çok başarılı
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Teşekkürler
Martiniluis
Active Level 1
Galaxy Gallery

Harika ellerine  sağlık 

Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bu s23 ile ultrayla cekilmisse almaktan vazgeçiyorum renkler haddinden fazla canlı gece çekiminden eser yok gibi sadece kontrast ve doygunluk katılmış
0 Likes
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Sizin bileceginiz iş alıp almamak yorum yapamam ama öbür senelere göre daha az canlı çekmekte S23 Ultra ve doğal bir sonuç vermekte gece çekimi zaten bana göre canlı olmalıdır ve denediğim modellere kıyasla şu an en iyi gece modu S23 ultrada
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
S22 ultra daha güzel sonuç vermiş ona diyecek sözüm yok s21 ulta bile şu anda gayet iyi demek istediğim kamerayı kötülemek değil yanlış anladın ortamı aydınlatmak yerine renkleri basmış gibi kontrast da cabası yani çok farrk yok kamera anlamında yazılımsal aydınlatma resmin genelini bir tık açma meilinde çalışıyor cihaz okadar
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Ortamı ben aydinlatmadim daha dramatik ve renkler daha canlı ve şatonun rengini ön plana atmak için yoksa dahada aydınlatıyor ki s21 ultra ve s22 ultraya nazaran çok daha fazla aydinlatabiliyor 200 Mp kamera 16 lı pixel grupları olduğu için ve hatta isterseniz 50 megapiksel koca 4 pixel dönerek daha detaylı çekimler yapabiliyorsunuz ama dediğim üzere burada ben renkleri on planda çıkarmak istedim
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Fazla çıkmış renkler on plana onu demeye çalışıyorum bende bolcada kontrast var yani böyle çekiyorsa değmez demek istiyorum yoksa cihaz harikulade ona diyeceğim yok güle gulede kullan inşallah
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Teşekkürler öncelikle kontrastı arttirdim ve exposure azalttim dediğim gibi ön planda şato ve renklerinin olmasını istediğim için normalde s23 ultra s22 ultraya kiyasla çok daha aydınlık ve gece hdr performansinda çok daha iyi işler çıkarıyor.