cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Geliştirilmiş Nightograpy İle Gece Çekimi S23 Ultra

(Topic created on: 02-15-2023 08:21 PM)
109 Views
Cansgalaxy
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image

S23 Ultra İle çekildi

37 Comments
MertKemal
Active Level 9
Galaxy Gallery
Mükemmel
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Xiaominin 13 serisindeki gece çekimleri daha başarılıydı kirlenmeyi ortadan kaldırmışlardı.
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Şöyle ki Hdr aralığı çok iyi cihazın normalde kirlenmeyi dahada kapatıyor ama o zaman bir tık aydinlatiyor görüntüyü sanki gündüz oluyor o yüzden şatonun o kırmızı rengini göstermek için çekim yaparken exposure kısmını düşürdüm ileride hiç oynamadan çektiğim fotoğrafları da paylaşacağım. Teşekkür ederim yorumun için ama çok fazla telefon denedim ve gece çekimlerinde harika hdr performansı verdiğini söyleyebilirim.
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Mesela bakın bu hiç eklenmemiş gökyüzünün gece olduğu çok belli direk night modu ile çekildi20230214_195138_1000002546_1676393503.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Çok iyi başarılı
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Mesela bakın bu senaryoda da aynı isterseniz daha parlak görüntüler alabiliyorsunuz s23 ultrada da ve noise kontrolünü de yapıyor otomatik olarak ve ayriyeten bu ultra geniş ile çekildi ultra geniş kameralar genelde zorlanirlar gece çekimde20230213_190435_1000002311_1676304278.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Gürültü kontrolü harika
Cansgalaxy
Active Level 7
Galaxy Gallery
Kesinlikle ama benim hayran olduğum kısım HDR Apple iPhone 14 Pro Max ile kıyaslama yapıldığında iPhone 14 Pro max parlak alanları patlatirken S23 Ultra çok iyi bir şekilde detay verebiliyor görüntüde gözüktüğü gibi parlak alanı gösterebiliyor.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bence güzel çıkmamış
0 Likes