cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Z Flip 4 🍇📸

(Topic created on: 08-28-2022 07:50 PM)
643 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Şahane görünüyor kardesim kamerada gelişme ilerlemiş durumda portre modumu yoksa normal çekimmi 😊 🤗 😍
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Evet yaa fotoğraflar şahane çıkıyor hdr çok iyi geliştirilmiş duruyor, normal moda çektim kardeşim 🙂😍
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Arka tarafta derinlik harika görünüyor porte çekilmiş gibi bu kamerayla şahane işlere imza atılır odak derinlik hdr on numara bayıldım resmen tabi cekeninde farkı var ellerine sağlık kardeşim 😍🤗
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bende çok beğendim yaa Z Flip 4 ün çekimlerini ,beni tanıyan Edge cihazları çok sevdiğimi bilir ama bu cihazı baya bir sevdim 😍😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery

normal modda böyleyse pro da falan nasıl olur kimbilr 😀

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Pro mod ile çok güzel fotoğraflar çekilebilir 😊
Galaxy Gallery
Hiçbir ayar yapmadınsa eğer renkler daha doygun kalite buradaki yüklemeden dolayı düşmüş ama renkler epey canlı görünüyor mesela normal çekimde bu resim şuan kaç mb
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ayar yok fotoğraflarda yapay zeka ayarlıyor kendisi ,hdr cihazda çok iyi çalışıyor yeni sensörün etkisi hissediliyor 😊
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Z Fold 4 ün kamerası S22 U dan daha iyi. Z Flip 4 de baya geliştirmeler yapılmış :)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Evet baya iyi olmuşlar kameralar bizzat kendim geçen gün samsung mağazasına gittim Z flip 3 ve S22 ultra cihazları ile karşılaştırma yaptım

Ön kamera olarak bir tık S22 ultra önde oluyor ama Z Flip 4 ün ve Fold 4 ün kamera iddiası olmadığı için çok güzel cihazlar kamerada🙂