cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S9 plus

(Topic created on: 08-08-2021 07:24 PM)
224 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery
(Eskiden çekilmiştir) 
image

10 Comments
Galaxy Gallery
Yaa sen nerdeydin toprak özledik seni:)
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Geldim😃😊
Umarım artık buradayım.
Bende sizi özledim 😊😊
Galaxy Gallery
Hoş geldin toprak 😀
Sinifl
Active Level 7
Galaxy Gallery
S9 plus tan s20 geçince inanılmaz **bleep** etti mi hersey (olumlu açından). Bide bataryayi merak ediyorum
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Kamera, Tasarım, pil, ekran boyutu açısından çok fârklı hissettim.
Pil az da olsa andırıyor Exynos 990 yüzünden fâkat ciddi oranda S9 Plus cihazından tasarim ve kamera olarak çok iyi.
Fâkat S9+ da olan Çift diyafram özelliği S20 de bulunmuyor ve çok büyük bir eksiklik.
Isınma olarak alışamasam da hâlen olumlu açıdan **bleep** etti.
0 Likes
Sinifl
Active Level 7
Galaxy Gallery
S9un kamerası hala çok iyi diye düşünüyorum. Şu çift diyafram üzücü olmus. (şuan S9 plus kullanıyorum profilime bakabilirsin.) bu yeni telefonlarda ekran kaygan mi merak ediyorum. S9un ekranı kayıyor gibi yeni telefonlara göre. S9da ısınıyor bence. Şuan rom kurdum (one ui 3.0 android 11) şarj sürem 2 kata yakın arttı ve hiz olarak da arttı. Yakında 3.1. gelecek onu merak ediyorum. Bide yeni telefonların ekran oranı daha uzun ve dar s9a göre buda daha güzel bence. S9 plus bence ağır halbuki 180 civarı yani hafif bile ama bana ağır geliyor. Yeni telefonları düşünemiyorum.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Gallery
S9 plus kamerası ve S9 kamerası hâlen çok ama çok iyi ve kaliteli.
S9 ekranı elimde var hâlen değişimden kalan, S9 Plus ekranı daha az kaygan Yeni cihazlara göre.
Evet One UI 3 romu çıkmış xda da önceden duymuştum.
Evet S20 aldıktan sonra S9 plus elimdeydi S9 Plus ağır gelmişti.
S20 Hafif baya
0 Likes
Sinifl
Active Level 7
Galaxy Gallery
Bide şey var amiral serisi kullanınca amiral olmayan telefona geçmek sıkıntı oluyor. Bu yavaşlık 120hz den çok yüksek ihtimal. Ben 120hz deneme şansım olmadı uzun süre o yüzden 60 yeterli geliyor. Oyun oynamadigim için günlük kullanımda ne kadar hissederim bilmiyorum ama şarjı götürdüğü ve bundan mutsuz olacağım kesin.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy Gallery
6 saat ekran süresi veriyor 120hz