cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S8 / Şile

(Topic created on: 3 weeks ago)
140 Views
YunusG
Active Level 6
Options
Galaxy Gallery
Bugün çektim. Bence 7-8 yaşındaki bir cihaza göre çok güzel resimler çekiyor. 
image

10 Comments
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy Gallery
Eski amiral gemisinin tadı bir başka s8 efsanedir pil hariç Bu arada gerçekten çok başarılı bir çekim olmuş 😊
YunusG
Active Level 6
Galaxy Gallery
Teşekkürler hocam. Evet eski amiral gemisi olmasını seviyorum ikonik bir duruşu var. Ancak batarya sağlığı çok düştü uyarı veriyor yanlış hatırlamıyorsam ilk batarya veya ikinci ama en az 4-5 yıllık bir batarya. Pil dışında çok güzel. Biraz daha güncelleme alsaydı, en azından Android 10 olsaydı, çok güzel olurdu ama Android 9 da çoğu uygulamayı açıyor. İşlemci aşırı ısınsa da performansı hala çok güzel.
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy Gallery
Pil olarak kötü maalesef s8 onun dışında performansının hala iyi olmasıda gayet güzel hala gideri olan bir telefon bu arada donma kasma var mı telefonda
YunusG
Active Level 6
Galaxy Gallery
Donma kasma yok hiç bu kadar aslında ben de beklemiyordum en azından 5 seneye başlar diye düşündüm ama hiç yok
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy Gallery
Amiral gemisi androidlerin çoğu kolay kolay yapmıyor aslında s seriside onlardan biri şuan s7 bile kullansan hala hızlı donma kasma ya hiç yapmayan yada az yapan bir telefon 😊
YunusG
Active Level 6
Galaxy Gallery
S6 da hala gidiyor kuzenimde eskide duruyor ama hala çok güzel hor kullanılmasaydı hala kullanılabilir durumda olurdu gerçekten hor kullandı biraz.
ᴘʀɪᴍᴇ
Active Level 2
Galaxy Gallery
Evet öyledir s5 ve ondan sonra çıkanlar hala iş görür s4 ve altı alınmaz artık diye düşünüyorum 😊
YunusG
Active Level 6
Galaxy Gallery
Aynen hocam ben S5'i pek sevmiyorum nedenini bilmiyorum ama güzel telefon. S6 stock olur hala biraz da S5 custom rom lazım artık. Stok daha götürmez.
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy Gallery
Çok iyi kardeşim