cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Not10+ Ön Kamera

(Topic created on: 04-06-2021 10:34 AM)
227 Views
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Options
Galaxy Gallery
8 Comments
AZİZE
Active Level 9
Galaxy Gallery
Bu cihazı zamanında kullandım, halen de yi kamerası, ekranı ve performansı var. Memnun musunuz? Android 11 3.1 ile
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Gallery
Evet çok memnunum sadece ısınma sorunu var benim için o bir sorun. o sorunu da oyuna girmedikçe yaşamıyorum pek tabi. Haricinde zaten tabiri caizse yayla gibi telefon içerik olarak da ")
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Galaxy Gallery
Kamera da yenilikler peki nasıl oldu? Merak ettim de. Kullanıci sizsiniz.
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Gallery
Güncel kamera programlarına ayak uydurmaya çalışıyorlar ama tabi kısmen. Bu tarz özellikler de var içeriği saysam bitmez o yüzden genel olarak resim attım:) genel olarak resimde oynamalar yapılabiliyor ama bi çözünürlük olarak tabi çok da iyi denilmez. Fakat dediğim gibi özellik olarak güzel.

Screenshot_20210406-112920_Camera.jpg

Screenshot_20210406-112933_Camera.jpg

0 Likes
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Gallery
Ahşap görünen ikinci resimde ustte görünenler için attim.
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Galaxy Gallery
Gayet iyi benim zamanımda normal di ben S20 Ultra kullaniyordum. Peki kalem performansı iyi mi
AZİZE
Active Level 9
Galaxy Gallery
Ben S20 ultra kullaniyorum ve note 10 plus benim eski zamanımla kıyaslarsak şimdi daha da gelişmiş diye düşündüm.
EmSaLSiZ1990
Active Level 3
Galaxy Gallery
Yani özellik olarak çok iyi ama s20 ultra da guncellemelerle daha iyi duruma gelmiş olabilir cunki normalde daha iyi not10+ dan diye biliyorum. Kalem çok iyi ya baya mesafeden çekim yapabiliyor ve çok kullanışlı. Mesela bu fotomu da kalemle çektim. Elle zor oluyor. Rüzgar vardi zor tutturdum ama kalem sayesinde çektim. :)
0 Likes