Original topic:

Galaxy A34 48mp ├žekim­čôĚ

(Topic created on: 02-01-2024 05:38 PM)
261 Views
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Options
Galaxy Gallery

image
Nas─▒l sizce

17 Comments
─░lhanEfe
Active Level 10
Galaxy Gallery
Ba┼čar─▒l─▒
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy Gallery
­čśŐ
0 Likes
KEMSA
Active Level 9
Galaxy Gallery
Evet g├Âr├╝nt├╝ olarak ├žok g├╝zel ger├žekten ama yakla┼čt─▒r─▒nca !, ayn─▒ telefon bende de var bu saatten sonra bu kadar para verip bu telefonu ald─▒ktan sonra bununla yetinece─čim. Sonu├žta foto─čraf g├Ân├╝ller ho┼č olsun eme─činize sa─čl─▒k ├žok g├╝zel.
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy Gallery
Uygulama g├Âr├╝nt├╝y├╝ bozdu─ču i├žin yak─▒nla┼čt─▒r─▒nca bozulmalar oluyor ama galeride yak─▒nla┼čt─▒rd─▒─č─▒m zaman kat kat daha net bunu size nas─▒l g├Âsterebilirim bilmiyorum ayn─▒s─▒n─▒ sizde deneyin membersa resim at─▒p yak─▒nla┼čt─▒r─▒n ve ayn─▒ resmi galeride yak─▒nla┼čt─▒r─▒n aradaki **bleep** bariz belli olucakt─▒r
0 Likes
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy Gallery
Bak─▒n soldaki members taki yak─▒nla┼čt─▒rma sa─čdaki galerideki yak─▒nla┼čt─▒rma arada o kadar b├╝y├╝k bi f a r k varki1706799253654.jpg1706799253674.jpg
KEMSA
Active Level 9
Galaxy Gallery
Evet **bleep** ├žok ger├žekten
KEMSA
Active Level 9
Galaxy Gallery
12 megapiksel'i deneyin biraz daha farkl─▒ oluyor sanki daha iyi
KEMSA
Active Level 9
Galaxy Gallery
├ťstat te┼čekk├╝r ediyorum vermi┼č oldu─čun bilgi i├žin ama affedersin biraz foto─črafla fazla ilgileniyorum bundan ├Ânceki telefonumun kamera sens├Âr├╝ bundan biraz daha iyiydi bunu da yar─▒m in├ž 1/2 kamera sens├Âr├╝ var ne kadar ├žabalarsan ├žabala iyi bir sonuca ula┼čam─▒yorsun.
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy Gallery
Ben ikisinin aras─▒nda bi f a r k g├Âremedim sadece yaz─▒ olarak var ikisininde ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝ ayn─▒ ama bi 11mb biri 4mb yer kapl─▒yo bu f a r k nerde onu ├ž├Âzemedim ­čśů
0 Likes