cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GÜNAYDIN 😊🌞🌞🌧⚡️⛈️🕚

(Topic created on: 06-14-2022 09:17 AM)
211 Views
A715FRAMAZANERDEMA73
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery

GÜNE SABAH DÖRTTE BAŞLAYAN BEN TEKNOLOJİ DÜNYASINA YENİ GİRİŞ YAPTIM YORUCU BİR GÜN DAHA BENİM İÇİN AZ UYU , ÇOK ÇALIŞ , SPOR YAP , AZ YE , SAĞLIĞINA DİKKAT ET 

BEN GÜNDE 4 SAAT UYUYORUM GECE 12 UYUYORUM SABAH 4 ' TE KALKIYORUM İNANIN BU KADAR 20 SAAT BİLE AZ GELİYOR ÇALIŞAN İNSANA ZAMAN ÇABUK GEÇİYOR DEĞERİNİ BİLELİM BU ZAMANI KAYBETMEDEN GEÇ KALMADAN BASLAYALIM
 BAŞARI DA BUNLARI YAPTIĞIM İÇİN PEŞİMDEN GELDİ 

image

12 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ben de sizin gibi düşünmüştüm, gece 12'den 4'e kadar uyusam, öğlenleri de kaylule(yarım saatlik öğle uykusu) yapsam ve günümü az uyuyup çok ders çalışarak geçirsem(malum üniversitesınavı var). Sizce verimli olur mu? Siz sıkıntı yaşadınız mı?
Galaxy Gallery
Kardeşim uyku düzeni önemli öncelikle onu iyi ayarla derim sonra başla program yapmaya sen bence 5 saat uyu 23 ve 4 arası uyu yeterli bence 4 saat bazı bünyeye sert geliyor inan ilk zaman çok kotudu benim
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Günaydın kardeşim.🤗⚘️
Galaxy Gallery
Günaydın kardeşim benim 😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Günaydın kardesim 🤗
Galaxy Gallery
Günaydın dostum sağol Varol 😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ne demek dostum gec oldu yoğunluktan biraz mutlu günler seninle olsun 🤗
Galaxy Gallery
Ya dostum inan bu gün hiç uyumadım gözler perişan ne olacak benim bu halim 😅🥲😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Biraz kendine zaman ayır kardeşim hirslisin çabalıyorsun biliyorum takdirde ediyorum ama sağlığında kumar oynuyorsun biraz dinlenmek lazım mola vermek lazım senin iyiliğin için geleceğin için 🤗 😊