cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Forumun çiçeklerine (bayanlara)

(Topic created on: 11-13-2022 01:21 PM)
283 Views
XdaDevelopers
Expert Level 3
Options
Galaxy Gallery

image

8 Comments
Galaxy Gallery
Teşekkürler😂😂dksjdjdj resim İnternetten alınmaindir_1000000712_1668335551.jpg
BlackQueenn
Active Level 3
Galaxy Gallery
Dikkatimi şu çekti; forumda, erkeklerin sormuş olduğu sorulara 3-4 kişi cevap yazarken, kadınların merhaba yazmasına bile 45-50 kişi cevap yazıyor. Neden böyle bir zihniyete sahibiz?
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Zamanında erkekler kızların peşinden koşmasaydı şimdi kızlar erkekleri kovalayacak olurdu...
İnternet olduğundan beridir bu böyledir
erkek 1 resim atar 5 beğeni olur
Kız resim atar 50 beğeni olur.
Bu heryerde aynıdır genel olarak özellikle bizim Türklerde 😄
Yabancı forumlardaki erkekler türklere benzemez.biz doymak nedir bilmeyiz vücudun doyar gözler doymaz.bizim yapımız bu değişemez 😄
Anonymous
Not applicable
Galaxy Gallery
Çok doğru kadınlar merhaba yazınca 60 70 kişi yazar erkekler yazıncada 5 6 kişi yazar bu da kadınların erkeklerden üstün olduğunu kanıtlar ama günümüzde hala kadınları 2'ci plana atan erkekler var kadın evde otursun çalışmasın çocuk baksın erkek işine karışmasın elinin hamuru ile erkek işine karışma bu nasıl bir zihniyet geri kafalılıktan başka bir şey değil.
deyan_asenov
Active Level 9
Galaxy Gallery
Nasıl Gold diggers varsa, erkekler için de aynı durum maalesef.
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Çok güzel fotoğraf ustam eline sağlık valla forumda çiçek micek kalmadı abuk subuk cigeri 5 para etmeyen ve sadece gucu bayanlara yeten insanlar yüzünden hepsi birer birer gitti malesef sap gelmiş sap giden bir zihniyet olduğu sürece de bu forumda çiçek açmaz
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Maalesef öyle dostum güldürdün beni😄
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Allah gülmekden aşağı etmesin dostum 😊