cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Babam Kendine Note 20 Ultra 5G Almış 😍

(Topic created on: 02-09-2023 05:04 PM)
70 Views
HalidErdoğan
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery

image
Note 10 5G ile Çekilen Note 20 Ultra 5G

Lütfen değişik yorumlar yapmayınız😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Babaların hakkı ödenmez tabi Allah en güzellerini sanada nasip etsin yakiskli iyi geceler 😍
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Haklısın abi. Sana da İnşallah. Hayırlı geceler 🤗
kingturk43
Active Level 7
Galaxy Gallery
Not 10 5g sahibinden.com da global satılıyor telefoncularda degermi sizce sıfır diyorlar ama şehir farkımız olduğu için cihazi görmedim 5 6 bin sizce değer mi
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
5-6 bin ise fiyatı iyi. Biz birkaç ay önce Note 10 5G'yi 7 bine aldık. Bence değer, hem sıfır zaten.
kingturk43
Active Level 7
Galaxy Gallery
Mesele güven
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Evet güven olarak sıkıntı ya. Ama Sahibinden'in o konuda güzel bir çözümü var. Param Güvende sistemi ile siz ürünü onaylamadan para karşı tarafa geçmiyor. Belki bu şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
kingturk43
Active Level 7
Galaxy Gallery
Eyvallah cittin güzel birsey haklisin peki global olayı sıkıntı olurmu kullanımda ilerleyen zamanda
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Evet bazı sistemsel yazılar İngilizce olabiliyor. Ama pek sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Zaten anlamadığınız kısmın ekran görüntüsünü alarak Bixby Vision ile çevirisini yapabilirsiniz. Başka bir sıkıntı Rootlu olmasından kaynaklı. Cihaz rootlu olduğu için bazı uygulamalar açılmayabiliyor.
kingturk43
Active Level 7
Galaxy Gallery
Tamam sagol en iyisi global olmayan cihaz araştırma yapayım global bana göre deyil
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim
0 Likes