cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Başarıya ulaşmak için çalışmak lazım ⚡💻

(Topic created on: 12-22-2023 08:44 PM)
623 Views
OverTheHorizon
Expert Level 5
Options
Galaxy Gallery

image

52 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Allah'a şükür müdürle şahsen tanışmadım ama onun da kulağına gitti. Bizim olduğumuz kata çıkmıyor bile. Bu yıl bir ya da 2 kere çıkmıştır. En son İstiklâl Marşı töreninde tahtayı hackleyeni bulursam yakarım dediğinden beri o işler hakkında soru soranlara emekli oldum diyorum. Birkaç hoca biliyor ama müdüre söylemiyor. Tüm tahtalar Windows 10 çalıştırıyor.
Galaxy Gallery
Win 10 iyiymiş bizde Win 8.1 yüklü
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Benim bilgisayarımda da Windows 8.1 Pro var. Visual Studio Code kullanıyorum güncel sürüm desteklemiyor. GitHub'ın sohbet özellikli Copilot'u da desteklemiyor. Chrome, Edge desem onlar da desteği kesti. RAM'i 2'den 4'e yükselttim yükseltmez olaydım uyumluluk sorunu var sürekli ya sekmeler ya da işletim sistemi çöküyor.
Galaxy Gallery
Win 10'a falan yükseltemiyor musun? (Win 8.1 kötü ya sevmiyorum aslında, hocalar bizim akıllı tahtaya win 10 yüklemeye üşeniyor herhalde)
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bilgisayarımın RAM'ini serviste arttırırken yükseltmeye denendi ama daha kurulum aşamasında bile anormal bir yavaşlama olduğu için kurmadılar.
Galaxy Gallery
Hmm anladım, Allah yardım etsin o yavaşlık çok kötüdür eminim 😅 (Laptobuma Win 11 kurmayı deniyorum CPU hatası veriyor oysa ki i7 işlemci var nesi kötüyse artık Win 11 cidden çok hoş geliyor gözüme. )
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Ben eğer bilgisayarım desteklerse Tiny 11 kurmayı düşünüyorum. Daha Windows 11'den tam olarak ne farkı var bilmiyorum, araştırıp duruma göre kurmayı deneyeceğim.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Kolay gelsin iyi çalışmalar bende senin gibi yks'ye çalışıyorum
Galaxy Gallery
Teşekkürler, benim yks senem gelmedi daha olsam da bitse çabucak😅 (10. Sınıfım)
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Bende bu sene mezun oldum işte ybs yada pc mühendisliği düşünüyorum biter zamanla senin okulda