cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

Ankara Edit 五

(Topic created on: 02-21-2024 06:58 PM)
240 Views
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Options
Galaxy Gallery

Videodaki goruntuler A73 5G ve Canon EOS 4000D ile cekilmistir. A73 5G uzerinden capcut ile duzenlenmistir.
20 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
O ay ge癟iini 癟ok beenmitim kardeim eline sal覺k
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Teekk羹rler karizma abim
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Rica ederim karizmam
yns21fe
Active Level 8
Galaxy Gallery
Ankaral覺 "olmayan" birisi olarak Ankara benim i癟in en yaan覺labilir ve en g羹zel ehir.
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Benim icinde oyle. Belediyenin genclere sagladigi imkanlar vs harika. Hem kalabalik degil hemde bolca park var. Bayiliyorum
PKRCN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Emeinize sal覺k :) yorumunuza kat覺l覺yorum bence de g羹zel bir ehir. Ama biraz kalabal覺k bence incek oran gibi 癟ok d覺ar覺s覺 olmayan yerler yine kalabal覺k, ama 襤stanbul ile k覺yas edince. ok 癟ok ferah bile denebilir .
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Tesekkur ederim begenmenize sevindim Simdi soyle 襤stanbul'da gezilir Ankara'da yasanir diye bi gercek var. Istanbul yasanilcak gibi degil hem kalabalik hem pahali. Ankara mukemmel otesi hem ferah hem de ulasim gibi sorunlar yok
PKRCN
Active Level 6
Galaxy Gallery
Rica ederim ne demek. Ger癟ekten tam olarak 繹yle. zellikle ankarada doan ve b羹y羹yen biri i癟in. Tabi 襤stanbul vb yerdem buraya gelince insanlar biraz zorluk ya覺yor al覺kanl覺klar覺ndan. Ama bana da 襤stanbul a gidip gelince rahatlama geliyor, b羹y羹k bir kaos var gibi geliyor. zellikle bah癟eliden Atakule taraf覺na kadar olan alanda y羹z繹l癟羹m羹 harici (yapacak bir ey yok buna) ula覺m dediiniz gibi sorunsuz. Bir de bir ka癟 y覺lda baya bir de otob羹s eklendi ben 癟ok memnunum ahsen otob羹s s覺kl覺覺ndan (bir ka癟 yer hari癟 her yerde tabi ki). Yine yorumunuzdaki gibi 繹renciye verilen destek de emekliye de 癟ok iyi bir 羹niversite 繹rencisi olarak b羹y羹k rahatlamalar sal覺yor. Yeni i癟erikleriniz olursa paylaman覺z覺 d繹rt g繹zle bekliyoruz :))
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy Gallery
Ben Denizli de dogdum fakat Ankara da buyudum 17 ya覺nday覺m. Istanbul'a da gittim denizliye de gittim ama Ankara bi baska. Tum otobuslerde ve halka acik alanlarda wifi olmasi vs efsane bisey. Yeni iceriklerimi paylasacagim :)) Bu arada Ankaranin neresindesiniz? Benim oldugum yer pek ic acici degil de 20240220_115947_1000004646_1708419590.jpg