cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52S

(Topic created on: 11-27-2022 01:14 AM)
65 Views
yzlkk
Active Level 3
Options
Galaxy Gallery

image

7 Comments
sokka99
Active Level 2
Galaxy Gallery
Kardeşim acayip karizmasin, denizi yakican dikkat et
yzlkk
Active Level 3
Galaxy Gallery
😄😄😄😄😄😄😄😄
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy Gallery
Güzel çekim bro.
MertKemal
Active Level 9
Galaxy Gallery
Şu telefonu beğenmeyenleri anlamıyorum mis gibi telefon
yzlkk
Active Level 3
Galaxy Gallery
Beğenmeyen neye göre beğenmiyor onu da anlamıyoruz cidden. Telefondan anlamayan beğenmez. Kamera performansı aksam ve gece çekimleri için deneme fırsatım olmadi ama tripodsuz kötü oldugunu farkettim. Ayrıca 778G işlemci 6nm teknolojisi ile işleri daha hızlı ve kisa sürede yaparken aynı zamanda grafik kısmında da hatrı sayılır niteliğe sahipken bu telefonu günlük kullanimda kullanacaklar, sürekli gblarca veriyi yükle sil yapmadigi sürece instagram youtube gibi guncellemerini her ciktiginda yuklemedigi surece telefonunu en az 5 yıl kullanabilir sorunsuz olarak düşüncesindeyim. Çünkü telefonu yavaşlatan en önemli etkenlerden birisi depolama sisteminin yavaşlamasıdır. Sonuç olarak bu F/P ürünü ve bu telefon çıktığında alındığı düşünüldüğünde gayet iyiydi fiyatı. Tıpkı poco x3 pro gibi :))

Ayrıca Dolby Stereo Hoparlör olması 120HZ olması gibi birçok premium hissettirecek özellikleri var. Gorilla glass victus veya ona yakın ekraninin olmasi HDR10 VEYA HDR10+ olmaması kayıp degil. Kasasının da CAM'dan:)

Yorumunuz için teşekkürler.
MertKemal
Active Level 9
Galaxy Gallery
Ekran süper amoled zaten hocam
yzlkk
Active Level 3
Galaxy Gallery
Yanlış birsey yazdim düzeltiyorum 🤭