cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50 gece çekimi

(Topic created on: 06-28-2021 08:51 PM)
189 Views
yusuffkrm4
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image

Arkadaşlar gece çekimi performansını sevdim bu bisiklet böyle oldu nasıl düzelir acaba
9 Comments
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy Gallery
Sorduğun yer yanlış ama yardımcı olmaya çalışırım. Arka vitesin daha yakın detaylı resimlerini ve derdini net anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım. Önce bir teşhisi koyalım ki derdini çözelim.
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy Gallery
Sağol abi mekanizma janta girdi görmedim sürmeye devam edince ters döndü sonra da parçaları söktüm mekanizma eski haline gelmiyo şu an
0 Likes
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy Gallery
Muhtemelen aktarıcının kadro kulağına bağlandığı hareketli parçası ve alt bağlantı parçaları yamuldu için olmuyordur. Deneyimli bir el parçaları çok hassas bir şekilde düzeltirse nispeten çözüm olur fakat uzun vadede çok istikrarlı olmayabilir. Benim anladığım kadarıyla vites dişlilerini yanlış kullanmaya bağlı yani çapraz kullandıysan ve viteslerin en önemli ayarlarından bir tanesi olan alt ve üst sınır ayarlarının düzenli kontrol edilmemesine bağlı olarak vites üst dişliden çıkmış. Bu ayarları yaptırır yada öğrenirsen çok faydasını göreceksin. Kolay gelsin.
0 Likes
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy Gallery
Son durum bu20210628_142053_16824.jpg
0 Likes
Beko01
Active Level 1
Galaxy Gallery
Aynısı bana da olmuştu civataları somunları yolda düşmediyse yaparsın düştüyse geçmiş olsun
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy Gallery
Duruyo eyw
0 Likes
Beko01
Active Level 1
Galaxy Gallery
Tüm hepsi duruyorsa kolayca yaparsın internetten bi bisiklet fotoğrafı bul ve zincirin nerelerden geçtiğine falan bak pulları takmayı da unutmadan toplarsın gayet kolay
0 Likes
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy Gallery
Bir başka önerim hiç uğraşmaya deyecek bir vites değil. Daha iyisini al tak kurtar kendini.
0 Likes
yusuffkrm4
Active Level 7
Galaxy Gallery
Arkadaşlar mekanizma değişcekmiş 150tl bayılcam🥲
0 Likes