cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Aşıyı vuruluyorum ama hiç huzurlu değilim...

(Topic created on: 06-12-2021 10:24 PM)
71 Views
Merlin35
Active Level 7
Options
Galaxy Gallery

image

17 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Aynen bana da çıktı 2 hafta sonraya randevu ama içim benim de hiç rahat değil 🤔
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
Olmayınca kamu kurumlsri vs birçok yere giremiycekmişiz..Olmak zorunda kaldım.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy Gallery
Öyleymiş bende de astım var umarım bi yan etkisi falan olmaz Geçmiş olsun
Galaxy Gallery
Çip falan takmazlar korkma nedir bu korku anlamış degilim .. 😊
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
oooo ben de çip takacalar herseyimi takip edecekler diye çok korkuyordum.Bak içim rahatladı şimdi.
Arkadaşım ileri derece alerji hastasıyım.100 kere iğne yerim bisey olmaz 101 dokunur. Biz alerji hastalarının hayatı böyle.2 kere dr. hatasından öteki tarafa gidip gelmişligimiz var ama naparsinki alerji hastası olunca hatalarını ört bas edip vücudunuz alerjik tepki gösterdi bizim yapabileceğimiz bir şey yokun arkasına saklandilar.Once biraz empati mi yapsak. Ne dersin?
Galaxy Gallery
Tamam ya bağırma bana 😊 Ben nerden biliyim bunun altından böyle bi dram çıkacağını. Çevremizde bu çip takacaklar diyenlerden sandım kusura bakma. Bence de aşı olma kendini koruyabilirsen çünkü aşılar çok yeni ve doğru düzgün bi araştırma veya yayın yok dedigin gibi Allah korusun başına bisey gelse alerjisi varmış der geçerler kimsenin hakim olmadığı bi konu çünkü umarım gönlünce olur hersey ama kendini kasma rahatla olacağı varsa olur ya zaten Rabbim ne isterse o olur merak etme ..🙏
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery

Bence de aşı olma mı? Acilin önünden foto çekmişim bunu demek için biraz geç kalmadın mı arkadaşım...🥴🥴🥴 😁 😁 😁

0 Likes
Efecand8
Active Level 5
Galaxy Gallery
Ben 2.dozu vurulalı 2 ay oldu.rahat ol bisey olmaz
0 Likes
Merlin35
Active Level 7
Galaxy Gallery
Aşıdan korkuyorum falan mı sanıyorsunuz.. 🤭🤭🤭