cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

yine pil sorunu düzenlene kadar yazmaktan vazgeçmiyorum.

(Topic created on: 12-25-2020 08:59 PM)
71 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Telefonu 61 şarjla bıraktım arkadaşlar bakın 1 saat olmadı 40 dk gibi bi sürede boş durdu gittim geldim bi baktım 59 olmuş kilidi açtım 58 oldu noldu bu 40 dk gibi bekleme süresinde yüzde 3 şarjımız gidecekse ne anlamı kaldı bu bataryanın. Servise verince nasıl bir inceleme yapıyorlarda sorun yok diyorlar bilmiyorum ben artık. Bana sende sorun vardır bende yok sende şöyle böyle demeyin lütfen her şey kapalı halde Ram temizliği yapıp bıraktım, normalde demeyin normal değil görsünler belalarını diye yazıyorum buraya servise verde yazmayın rica ediyorum 3 kere servise verdim insan olsalardı etik davransalardı yardımcı olurlardı cihaza bakmadan gönderdiklerine yemin edebilirim artık 

7 Comments
PizzaliPuding
Active Level 7
Galaxy A
samsung un genelinde var bu bendede oluyor telefon kapalıyken açıkkenki sarjiyla ayni gidiyor
iremnur
Active Level 6
Galaxy A
bende de var kendi kendine şarj yiyor
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
yorumlarımı silmişler ya
0 Likes
iremnur
Active Level 6
Galaxy A
Oha benimkini de
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
yapmıyorlar yazıyorum buraya servise hiçbişey yapmıyor sizin sorununuzla batarya değiştirip aynı sorunu tekrar yaşayanı gördüm ben valla yapmıyorlar üstüne telefona zarar veriyorlar kameramın içi toz doldu benim tüketici haklarına verdim şuan böyle yaparak iyice kaybediyorlar hepsini tüketici haklarına çıktığımda anlatacağım
0 Likes
iremnur
Active Level 6
Galaxy A
peki ben servise danışayım mi sizce yoksa zarara mi uğrarım
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SamsungAAA51,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes