cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

wifi de bağlı iken bildirim sorunu

(Topic created on: 06-05-2021 12:43 AM)
227 Views
ltfdmn
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum (samsung a70) ne zaman wi fi den koparsa veya wifiyi kapattığımda çoğu uygulamadan gün içinde gelmeyen bildirimler geliyor.  whatsapp en gerek uygulama mesela kendim bir giriyorumki bir sürü mesaj gelmiş.   youtube, whatsapp, bundle, twitter gibi bildirimler, wifi bağlı iken gelmiyor. Wifi den mobil veriye geçtiğim anda belki 10-15 bildirim birden geliyor. Telefonu wifi ye bağlamaya korkar oldum... Çözüm ?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Modeminizin fişini çekin bir süre bekleyin ve yeniden açın . Sorun hala devam edecek olursa modeme reset işlemi uygulayın . Sorun hala devam edecekse farklı bir modemde deneme yapın sorun giderilmiş olursa internet ağınızda problem var demektir. Sorın her koşulda devam edecek olursa. Ayarlar genel yönetim sıfırla ağ ayarlarını sıfırla deyip ağ ayarlarınızı yeniden kurun ve bu şekilde test edin

View solution in context

Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bu sorun tamamen wifi kaynaklı İnternet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayınız VPN kurup bunu test edebilirsiniz bildirimlerin geldiğini göreceksiniz

View solution in context

4 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Modeminizin fişini çekin bir süre bekleyin ve yeniden açın . Sorun hala devam edecek olursa modeme reset işlemi uygulayın . Sorun hala devam edecekse farklı bir modemde deneme yapın sorun giderilmiş olursa internet ağınızda problem var demektir. Sorın her koşulda devam edecek olursa. Ayarlar genel yönetim sıfırla ağ ayarlarını sıfırla deyip ağ ayarlarınızı yeniden kurun ve bu şekilde test edin
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bu sorun tamamen wifi kaynaklı İnternet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayınız VPN kurup bunu test edebilirsiniz bildirimlerin geldiğini göreceksiniz
12ftm23
Beginner Level 2
Galaxy A
Kişilerimle arama yapamıyorum samsung tab a7 neden ?
0 Likes
ADALII
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba WhatsApp uygulaması derin uyku modundamı bi bakın sonra ayarlardan sadece ağ ayarlarını sıfırlayın ben böyle yaptım sorun çözüldü