cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

wifi de anlamsız bildirim gelmeme sorunu

(Topic created on: 06-25-2020 12:21 PM)
16902 Views
üNaLLL
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ben anlam veremiyorum ilk defa andoroid ve samsung kullanıyorum hal böyle oluncada bu olaylada ilk defa karşılaşıyorum. Başlarda sadece whatsapp zannettim fakat uygulama yükledikçe görüyorumki çoğu uygulamada aynı olay var. Telefon ne zaman wi fi den koparsa veya iş yerinden eve giderken wifiyi kapattığımda çoğu uygulamadan gün içinde gelmeyen bildirimler geliyor. ( sahibinden , son dakika haber vs ) whatsapp en gerek uygulama mesela kendim bir giriyorumki bir sürü mesaj gelmiş. Samsung sadece bildirim ayarlarını sıfırlatıyor olmayıncada uygulamara androide vs atıyor topu. Ben alırken androidi seçemiyorum markayı seçiyorum ve samsungu tercih ediyorum sorun programdan yazılımdan veya telefondan bilemem bilecek ve düzeltecek olan samsungdur. Bu sorun herkeste var eminim çözüme kavuşanda yoktur. Telefonum A71 modeli düşük eski android vs değil. Bu duruma çok fazla takıldım çözülmezsede samsungu asla tercih etmem ettirmemde. Sağlıklı günler dilerim herkese.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba üNaLLL,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Baran71
Active Level 3
Galaxy A
Ayni cihazi kullanıyorum oyle bir sorun yaşamıyorum. Senkronizasyonu acmayi deneyin, arka plan verisini kisitlama seceneginin aktif olmadığına emin olun, pil optimizasyon ayarlarinizi kontrol edin. Muhtemelen duzelecektir. Bunlara ragmen olmuyorsa telefonunuzu sıfırlayıp android yaziliminin guncel oldugundan emin olun.
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
hocam ayarlar - uygulamalar - sag ustteki uc noktaya basip ozel erisime basin - sistem uygulamalarini gostere bastiktan sonra tum uygulamalar diyin. Karsinizda hangi uygulamalardan bildirim konusunda sikayetiniz var ise o uygulamayi bulup mavi yani acik olan uygulamayi griye bir nevi off yapin
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba üNaLLL,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes