cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

volte

(Topic created on: 08-14-2020 01:18 AM)
233 Views
flasget
Active Level 7
Options
Galaxy A

Volte gorunuyodu artik gorunmuyor ? 

Ayarlar mobil ag ayarlarinda volte secenegide bulurken artik bulunmuyo sebebi ne olabilir arkadaslar

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Vodafoneda 4.5G servisi aktif ise VoLTE servisi de aktiftir bazen cihaz VoLTE yi kapalı olarak gösterebilir cihazınızı uçuş moduna alıp uçuş modunu kapatırsanız sorununuz düzelecektir

View solution in context

11 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm ilk öncelikle

Eğer operatör değiştirdiyseniz örneğin vadofone da volte ayarı yoktur kapatmak için ve açmak için vadofone müşteri temsilcisini arayıp yapabilirsin eğer başka operatörden oraya ait müşteri hizmetleri aramanı tavsiye ederim yada kardeşim

Durumun incelenebilmesi için samsung tutor uygulamasini indirip ve samsung müşteri arayıp uzaktan destek almak istiyorum diyeceksin ve sana kayıt açacakalar yada kardeşim

Ayarlar > genel yöntemi >sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
sifirla dedim faydasi olmadi kardo
0 Likes
AYDIN03
Active Level 7
Galaxy A
operatör hangisi
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
operatör nedir
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
eğer Vodafone ise ayarı yok 4.5G yi açtığınızda volte gelir kaparsaniz gider başka türlü bir ayarı yok Vodafone u aramaniz gerekiyor.
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
vodafone , hattimda volte vardi zaten arkadaslar birden yok oldu. mobil veri acik iken 4.5g ve volte aktif oluyoken simdi sadece 4.5g cikiyo.

sekil A da

flasget
Active Level 7
Galaxy A
anladim , cihazda aktif olup olmadigini nasil goruyoruz? mobil ag ayarlarinda volteyi acip kapatabilirken simdi bildirim paneli uzerinden gidince ag ayarlarinda volteyi acip kapatmada gitmis onu anlamadim
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
çift hat kullaniyorum Vodafone da volte ayari yok önceden vardi ama baya oldu ayar kalkti faturali hatlarda otomatik aktif ama faturasizda volte yok sanirim
0 Likes
Solution
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Vodafoneda 4.5G servisi aktif ise VoLTE servisi de aktiftir bazen cihaz VoLTE yi kapalı olarak gösterebilir cihazınızı uçuş moduna alıp uçuş modunu kapatırsanız sorununuz düzelecektir