cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

usb tanınmıyor sarj

(Topic created on: 07-30-2022 11:01 PM)
122 Views
gunecm
Active Level 1
Options
Galaxy A

arkadaşlar galiba sarj soketine su kaçtı. orijinal samsung adaptör ve kablosuyla sarj olmuyor. ancak usb adaptörle vs powerbank ile sarj oluyor. ayrıca telefon hiçbir şey takılı değilken usb cihazı tanınması diye uyarı veriyor. ne yapmam Lazım?

4 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Bana da aynısı oldu, cihazım Süper Hızlı Şarj olmuyordu. Birkaç gün öyle idare ettim. Sonra kendi kendine düzeldi. Herhalde içindeki nemi tamamen attı. Süreyi kısaltmak için bence pirince yatırın. En iyisi bu işi geceden yapmak. Sabaha kadar düzelir inşallah.
Boltest
Active Level 3
Galaxy A
Telefonu kapatıp şarj etmeyi deneyin. Şarj yeri halen ıslaklık algılıyorsa bu uyarıyı verir. Ancak kuru olduğundan emin olun.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Isterseniz cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu gönderebilirsiniz Samsung members uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında uygulama üzerinden sizlere bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirmesini yapacaklardır
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gunecm,

 

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/


Teşekkürler.

MOD​