cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

usb bağlantısı takıldı ve çıkarıldı diyor

(Topic created on: 01-07-2020 10:26 PM)
251 Views
delfino
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung A70 Telefonumda sürekli olarak usb bağlantısı takıldı ve çıkarıldı diye 1 saniyede bir uyarı veriyor biraz araştırdım ve herkes bu sorunu yaşıyormuş özellikle 4 veya 5 aylık telefonlarda ciddi biçimde var ekran kilidi olmuyor o kadar para verdik bu hata ile ilgili sağlıklı bir açıklama yapmanızı bekliyoruz 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba delfino,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda cihazınızın bilgilerini yedek aldıktan sonra uygulamanız gereken adımlar ; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarını Sıfırla'dır. Sorunun devam etmesi halinde 4447711 numara üzerinden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
DARKWOLF
Active Level 4
Galaxy A
bende öyle bir sıkıntı yok ustad kilit ekranında veya usb bağlantısı diye yazı cikmiyor.enson ne programı yüklediysen onu sil derim belki virüs vardır cihazında.
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba delfino,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda cihazınızın bilgilerini yedek aldıktan sonra uygulamanız gereken adımlar ; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarını Sıfırla'dır. Sorunun devam etmesi halinde 4447711 numara üzerinden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
MuhammetCan
Active Level 7
Galaxy A
yedekleme al sıfırla
0 Likes