cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

;(

(Topic created on: 07-21-2020 12:31 AM)
128 Views
GfxG123
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A30 cihazini sarja takinca kablo baglantinizi kontrol edin gibi bir uyari. Cikiyor bildirim cubuguna bakinca da hizli sarj la sarj olmuyor ama tak cikar yapinca sarji ozaman hizli sarj ile sarj oluyor ama boyle yapmadigim zaman  kablo baglantisi  ile sarj oluyor diyor bunun sebebi nedir lutfen yardim ;((

0 Likes
8 Comments
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
ne yapicaz ;(
0 Likes
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
ozaman Yeni bir adaptor alicaz
0 Likes
sonerd55
Active Level 2
Galaxy A
a70 kullaniyorum bizamanlar bende o sorunu yasadim . yazilimi guncelledm cihazi sifirladm . suan sorun yasamiyorum . denemeni tavsiye ederim
0 Likes
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
evet dogru soyluyorsunuz yazilimsal bir sorun da olabilir samsung pek guncelleme getirmiyor artik telefonlara
0 Likes
sonerd55
Active Level 2
Galaxy A
getirmedgi icin ivir zivir sorunlarla ugrasiyoruz iste mecbur
0 Likes
A30Gl
Active Level 1
Galaxy A
malesef benimde oyle oldu hizli sarj ozelligi kendiliginden yok oldu ve halada hizli sarj olmuyor. inan bu telfnun sorunlari bitmiyor
0 Likes
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
yeni bir type-c kablo ve hizli sarj adaptoru alicam orijinal Samsung bayisinden umarim duzelir sorun..
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GfxG123,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD