Active Level 4

Samsung Galaxy A30 cihazini sarja takinca kablo baglantinizi kontrol edin gibi bir uyari. Cikiyor bildirim cubuguna bakinca da hizli sarj la sarj olmuyor ama tak cikar yapinca sarji ozaman hizli sarj ile sarj oluyor ama boyle yapmadigim zaman  kablo baglantisi  ile sarj oluyor diyor bunun sebebi nedir lutfen yardim ;((

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Moderator
Moderator

Merhaba GfxG123,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
11 Yorum
Active Level 7
Benimde aynı durum Çok gıcık oluyorum, ve benim ki hiç hızlı şarj olmuyor:(
Yanıtla
Yükleniyor...
ne yapicaz ;(
Yanıtla
Yükleniyor...
Hiç bilgim yok sanırım şarj adaptöründe sorun
Yanıtla
Yükleniyor...
Active Level 4
ozaman Yeni bir adaptor alicaz
Yanıtla
Yükleniyor...
Mantıklı 😂
Yanıtla
Yükleniyor...
Active Level 1
a70 kullaniyorum bizamanlar bende o sorunu yasadim . yazilimi guncelledm cihazi sifirladm . suan sorun yasamiyorum . denemeni tavsiye ederim
Yanıtla
Yükleniyor...
evet dogru soyluyorsunuz yazilimsal bir sorun da olabilir samsung pek guncelleme getirmiyor artik telefonlara
Yanıtla
Yükleniyor...
Active Level 1
getirmedgi icin ivir zivir sorunlarla ugrasiyoruz iste mecbur
Yanıtla
Yükleniyor...
Active Level 1
malesef benimde oyle oldu hizli sarj ozelligi kendiliginden yok oldu ve halada hizli sarj olmuyor. inan bu telfnun sorunlari bitmiyor
Yanıtla
Yükleniyor...