cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

tiktok tam ekran

(Topic created on: 06-19-2022 03:06 PM)
119 Views
neuerlich
Active Level 3
Options
Galaxy A

dün öğlen saatlerinde telefonumun navigasyon çubuğunu tek çizgi halinde kullanmaya başladım ama daha sonra tiktokta video cekme ekranımın alt ve üst kısımlarının siyah oldugunu yani ekranın küçüldüğünü farkettim ve bu durumdan rahatsız oldum ardından eski tuş takımıma geri döndüm tekrar baktım ve yine aynısıydı daha sonra tiktok verilerini kaldırdım ve o arada taslaklarımda gitti🥲 ama durum halen aynı altta ve üstte siyah yerler var ve geri tam ekran yapamadım yardımcı olur musunuz :)

image

7 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
1)Telefonu yeniden başlatın ve test edin.

2)Uygulamayı silip yeniden yükleyin.

3)Samsung Members üzerinden hata raporu gönderin.

4)Uygulama geliştiricisi ile iletişime geçin.
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
telefonu yeniden başlatmayı ve uygulamayı silip tekar yüklemeyi yaptım ama halen aynı :) diğer önerilerinizi deneyeceğim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uygulamanın geliştiricisine geribildirim göndermen gerekiyor uygulamadan geribildirim sekmesine gel orda sorunu yaz ve gönder.Hem Türkçe olarak yazıp gönder hemde İngilizce yazıp gönder İngilizce daha iyi daha dikkate alınıyor.
0 Likes
umut0990
Active Level 8
Galaxy A
Bendede öyleScreenshot_20220619-145456_TikTok.jpg
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
sorun bu degil eskiden boyle degildi ve bu durumdan rahatsiz oldum
Solution
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazı yeniden başlatın isterseniz bu bir bug olabilir. Fakat yeniden başlatmanıza rağmen sorun hala aynı ise uygulamanın geliştiricisi ile iletişime geçmenizi öneririm.
Semihchee0
Active Level 4
Galaxy A
Bende Böyle Screenshot_20220619-154003_TikTok.jpg