cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefonunuzun mikronunuzda sorun var hatası

(Topic created on: 09-17-2020 08:45 PM)
209 Views
SamsungAAA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar wp görüntülü konuşma sırasında bu hatayı alıyorum ve görüşme sonlanıyor yani başka bi yerde yok sadece wp de mikrofonda bi sorun olduğunu düşünmüyorum neden oluyor ne yapabilirim bilgisi olan var mıdır?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sohbet geçmişinizi yedek alın. Ardından WhatsApp verilerini silip, yeniden deneyin. Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp > Depolama > Veriyi sil yönelgelerini takip ederek uygulayabilirsiniz. Sorun aynı şekilde devam ediyorsa, uygulama geliştiricilerine geri bildirim gönderiniz.

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sohbet geçmişinizi yedek alın. Ardından WhatsApp verilerini silip, yeniden deneyin. Ayarlar > Uygulamalar > WhatsApp > Depolama > Veriyi sil yönelgelerini takip ederek uygulayabilirsiniz. Sorun aynı şekilde devam ediyorsa, uygulama geliştiricilerine geri bildirim gönderiniz.
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
sorun som güncellemeden sonra ortaya çıkmaya başladı ondan sonra telefonuda sıfırladım ama düzelmedi uygulama ile ilgili bir hata mıdır yani telefondan değil midir
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
İki durum var. Ya cihazdan kaynaklanan bir hata ya da uygulamadan dolayı yaşanan bir hata. WhatsApp dışında bu sorunu yaşamadığınızı belirtmişsiniz. Yani uygulamadan kaynaklı bir sorunda olabilir.

Telefondan kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız. Samsung Members üzerinden hata raporu göndermenizi öneririm. Samsung Members interaktif kontroller bölümünden mikrofon testi yapabilirsiniz.
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
mikrofonda bir sorun yok gibi yorum olarak WhatsApp uygulamasına belirttim umarım düzelir birde hata raporu göndereyim teşekkür ederim
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim.😊 Umarım sorunuz kısa zamanda çözülür.
ikaya
Active Level 3
Galaxy A
WhatsApp izinlerini kontrol edin. izinlerde mikrofon kapalı olabilir.
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
kontrol ettim açıkçası malesef
0 Likes