cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefonum A51 ısınıyor

(Topic created on: 07-11-2020 12:33 AM)
51 Views
yigo
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum ısınıyir sarjdayken de ısınıyo bu telefon sogutmak icin samsung kendi uygulamasi var mı bilen varsa yorumlara yazabilir mi .

0 Likes
5 Comments
Galaxy A
Maalesefki A51 cihazı için böyle bir durum var sana önerim cihazı güneş altına çok bırakmı evde vantilatör klima fln varsa o tarz ortamlarda dur ama merak etme yazılım ile düzelir bitek bekliceksin 2-3 ay sonrayı
0 Likes
yigo
Active Level 4
Galaxy A
hizli sarj acik ama sarja taktigimda ekranda hizli sarj yazmiyo neden ??
0 Likes
Galaxy A
Bilmiyorum :(
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A

Selam Dostum, 

Cihaz şarj olurken ısınması çok normal bir durum cihazın kullanma klavuzunda da yazıyor zaten.

Ama samsung members üzerinden hata raporu gönder ve gelecek güncellemeleri bekle. 

0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yigo,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes