cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefonu şarj esnasinda %96 da takıli kaliyor

(Topic created on: 06-13-2020 06:12 PM)
4496 Views
glsmplt
Active Level 1
Options
Galaxy A

Yaklasik 1.5 ay once aldigim galaxy a71 telefonum sarj ederken yuzde 96 da takili kaliyor. Bunu yalnizca ben mi yasiyorum yoksa genel bi sorun mu. Cozum.konusunda yardimci olursaniz sevinirim

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
flasget
Active Level 7
Galaxy A
ayarlar uygulamalar sag ust üç noktadan sistem uygulamalarini goster deyip cihaz bakimini bulup depolama kismindan veriyi sil deyin

View solution in context

Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba glsmplt,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
14 Comments
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
bende şarj'a taktığımda takılı kalıyo yazılımsal bişey herhalde
0 Likes
glsmplt
Active Level 1
Galaxy A
sizin telefonun modeli nedir
0 Likes
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
a71 benimde
0 Likes
glsmplt
Active Level 1
Galaxy A
A71 de genel bir sikinti demek ki😒😒
0 Likes
mehmet059
Active Level 4
Galaxy A
galiba ama düzelir yazılımsal bi durum bence
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
A71lerde genel sıkıntı Ayarlar uygulamalar cihaz bakımı depolama verileri silin düzelir
0 Likes
alyx
Active Level 9
Galaxy A
Asla %100 olmuyor mu yoksa çok geç %100 mü oluyor?
0 Likes
glsmplt
Active Level 1
Galaxy A
sarji tekrar cekip takmadikca %100 olmuyor. 3 saat sarjda kalsa da %96 da takili kaliyor ama sarji cekip taktigim an aninda yukselip%100 oluyor.
0 Likes
Solution
flasget
Active Level 7
Galaxy A
ayarlar uygulamalar sag ust üç noktadan sistem uygulamalarini goster deyip cihaz bakimini bulup depolama kismindan veriyi sil deyin