cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefonu şarj esnasinda %96 da takıli kaliyor

(Topic created on: 06-13-2020 07:18 PM)
476 Views
glsmplt
Active Level 1
Options
Galaxy A

Yaklasik 1.5 ay once aldigim galaxy a71 telefonum sarj ederken yuzde 96 da takili kaliyor. Bunu yalnizca ben mi yasiyorum yoksa genel bi sorun mu. Cozum.konusunda yardimci olursaniz sevinirim

14 Comments
glsmplt
Active Level 1
Galaxy A
deneyecegim insallah çozum olur. umarim yazilimsal bir sorundur ve cozulur. teknik bir sorun olsun hic istemem.coo yeni telefon sonucta
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
sorununuzun cozumudur bu hocam
glsmplt
Active Level 1
Galaxy A
tesekkurler hemen deniyorum
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

Öncelike "Ayarlar > uygulamalar > sağ üst 3 nokta > sistem uygulamalarını göster > cihaz bakımı > depolama > veriyi sil" bu adımları takip ederek deneyin.

Sorunun devam etmesi durumda samsung members üzerinden hata raporu gönderin. "Samsung Members > sağ alt (+) > geri bildirim gönder > hata raporları"

Şunu belirtmek isterim ki sorun büyük oranla yazılımsal hata olarak görünüyor. Gelecek güncelleme ile düzeltilecektir.

(Yardımcı olan ve sorununuzu çözen kullanıcıların cevaplarını, yorumun sağ üst 3 noktasın çözüm kabul etmeyi lütfen unutmayın. Böylece diğer kullanıcılar farklı alternatif sunmakla uğraşmayacaktır. Benim gibi 😪.)
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba glsmplt,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes