cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefon açılmıyor

(Topic created on: 04-26-2020 10:38 AM)
349 Views
tmrszr91
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumu (Samsung A50) 25.04.2020 tarihinde yani dün şarj ediyordum elektrikler kesildi kısa bir süre için ve sonra geri geldi bende önemsemedim şarjdan çekmediğim için yüksek voltaj zarar vermiş olmalı anlayamadım telefon halen şarj oluyor ibaresini gösteriyor ekranda ama kilitlendi açılmıyor ne yapabilirim bana bir öneri verin yardım edin.Telefonu alalı fazla olmadı ekim ayında aldık 2019 senesinin 6 aylık dava daha. Ben kendim buradan bir şey yapabilir miyim? Veya siz uzaktan halledebilir misiniz?. Bataryayı da açıp görme imkanım yok açılacak yuvası, aparatı falan yok. Belkide büyük bir problemi yok resetlenmesi gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Ses kısma ve güç tuşuna 7saniye basılı tutarak açmayı dener misiniz? bu şekilde açılmaz ise, servisin kontrol etmesi gerekecektir. 

View solution in context

Solution
stoneman
Active Level 5
Galaxy A
kardeşim benim telefonumda da aynısı oldu şimdi yapman gereken Yani ben yaptığımda düzeldi kapama düğmesi ile ses kısma düğmesine uzun süre ile birlikte basılı tutuyorsun ekrana Samsung logosu geldiğinde bırakıyorsun bu şekilde açılabilir

View solution in context

4 Comments
tmrszr91
Beginner Level 2
Galaxy A

teşekkür ediyorum ilgilenip yorum yazdığınız için hemen deneyecem 

Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Ses kısma ve güç tuşuna 7saniye basılı tutarak açmayı dener misiniz? bu şekilde açılmaz ise, servisin kontrol etmesi gerekecektir. 

Solution
stoneman
Active Level 5
Galaxy A
kardeşim benim telefonumda da aynısı oldu şimdi yapman gereken Yani ben yaptığımda düzeldi kapama düğmesi ile ses kısma düğmesine uzun süre ile birlikte basılı tutuyorsun ekrana Samsung logosu geldiğinde bırakıyorsun bu şekilde açılabilir
tmrszr91
Beginner Level 2
Galaxy A

çok teşekkür ederim kardeşim deneyim