cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefon 4.5 g çekmiyor

(Topic created on: 09-19-2020 05:36 AM)
1079 Views
Birol3535
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A 31 aldım şehrin göbeğinde İnternet çok yavaş şehrin kenarında ise kim bilir nasıl samsun ailesi çıkardığınız en kotu telefon bu aldığımda pişman oldum...çözümü varmi bunun İnternet kasıyor çekmiyor siteler hata veriyor...

3 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
çekmiyorsa Bu sizin hattınızdan kaynaklanıyor farklı bir hat takıp deneyin Eğer Sorun devam ederse servise verin çünkü benim telefonum da aynı şekilde oldu ve hattan kaynaklanıyormuş şehrin tam göbeğinde idik
Birol3535
Beginner Level 2
Galaxy A

bu telefon sinir küpü yaptı beni yaw hattım vadofone huwaide çeken telefon bu a 31 de çekmiyor nasil bir telefon yaptınız.... paramı geri verinin..  duyan varmi beni

Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Birol3535,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.

Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD